Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam visszanyerni es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam visszanyerni es egyben bizonyitani az arab (muszlim) baratom bizalmat?

Figyelt kérdés
pedig nem igaz az allitasa, teljesen oszinte voltam, vagyok fele, de nem hajlondo velem szoba allni...
2011. nov. 27. 01:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%

"kulturaltabbak mint mi magyarok az biztos!!!!!!"


még jó, hogy te nem általánosítasz. ha én azt állítom, hogy az arabok elmaradott gondolkodásmódúak akkor raszista vagyok, ha te azt állítod, hogy az arabok kultúráltabbak, mint a magyarok az rendben van. mondtam én, hogy sötétebb vagy mint az éjszaka... az ilyen buta nőknek valóban vétek lenne szavazati jogot adni. tudod mit? igazad van ;)

2011. nov. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
amugy hidd el! ha valaki fajgyulo akkor tok mindegy muszlim vagy fekete... abba is belekotnek is egyesek :(
2011. nov. 27. 02:39
 23/32 A kérdező kommentje:
na vegre!! koszi hogy, igazat adtal!!! :)
2011. nov. 27. 02:49
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
nem adtam neked igazat, de mint látható annyira ostoba vagy, hogy még a sorok között is képtelen vagy olvasni. felüdj le inkább aludni, holnap reggel mehetsz be a tescoba pakolgatni a húskonzerveket. aztán nehogy összekeverd a marhát a csirkével, mert hazazavarnak a bunkó magyarok közé...
2011. nov. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

tudod mit akkor nincs igazam! :) amugy lehet te is pakolgatnal huskonzerveket jo penzert, bar azt nem gondoltam te belem latsz!! :)))) kicsit mas teren dolgozom, de ez legyen mar igazan az en dolgom kedves mai chat partnerem!

te tenyleg meg vagy keseredve!!!! sajnallak, jo ejt

2011. nov. 27. 02:58
 26/32 anonim ***** válasza:
csak hogy tudd a 45-ös nem én voltam (első válaszoló). ha a szavazati jogról ennyi mondandód van, hogy te még sose voltál, akkor tényleg olyan buta vagy mint egy állat. szóval a barátod szakítani akart veled... és nem csattant a pofon??? hogy lehet ez? azt mondtad itt azonnal csattan a pofon. áruld már el, hogy mit dolgozol? mi az, amit ennyi ésszel el lehet végezni?
2011. nov. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező buta, a válaszolók idegbetegek...lassan kezdem unni ezt az oldalt...
2011. nov. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Sósavval :D

Öcsém..


Míg a magyar néppel és kultúrával is számtalan probléma van - és őszintén szólva, forog a gyomrom, ami a politika és kulturális életben, meg az emberek fejében megy már hosszú évek óta..


Szerencsére ott (még) nem tartunk, hogy az asszonyállatainkat a konyhába láncoljuk és megtiltsuk tőlük a szabadszólás jogát - bár a fidesz-kdnp nagy erőkkel dolgozik azon, hogy visszavigyenek minket a sötét középkorba.


A muszlim meg viszont az egyik legvisszataszítóbb vallás/kultúra/politikai erő az időnkben.

Ha olvastad volna a koránt, a hadithokat, ha tájékozódnál a muszlim országok kultúrájáról, törvénykezéséről, emberi jogairól, stb, akkor te is úgy gondolnád.

2011. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Azért olvasd el A lányom nélkül soha című könyvet.

Azután válassz magadnak más kultúrából párt.

2011. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
tekerjél törülközöőt a fejedre.
2011. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!