Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet vajon az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet vajon az a lány, akiért tényleg érdemes küzdenem, hogy a párom legyen, miért van az, hogy eddig minden szép és egyben kedves, hűséges, értelmes lány foglalt akinél próbálkoztam?

Figyelt kérdés
Pedig már egy ölelésnek is úgy tudnék örülni. :/
2011. nov. 27. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint te... Normális kapcsolatra vágyom, szeretetre, ölelésre és mindig csak koppanok... Vagy évekig egyedül vagyok, vagy ha bele is szeretek valakibe, mindig az a vége, hogy jól megszívom. Legutóbb is így jártam: feladtam a srácért az álmomat (legalábbis "elhalasztottam"), az előző kapcsolatomat, erre két hónap múlva dobott, hogy ő inkább független akar lenni. És nem csak velem van így, hanem az összes hasonló gondolkodású barátommal: akik normális kapcsolatot szeretnének, és tényleg minden rendben van velük, azok mind évek óta egyedül vannak. Bezzeg a sok idióta tapló meg hülye p.csa... Mindegyiknek van valakije. :/


23L

2011. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

ma 12:34


:(

2011. nov. 27. 12:52
 13/17 A kérdező kommentje:
akkkor forever alon :(
2011. nov. 27. 13:07
 14/17 anonim ***** válasza:
12:34-el teljesen egyetértek.Én is azt tapaszalom, h a valamirevaló normális lányok/fiúk mind egyedül vannak,és nm azért mert akkora elvárásaik lennének,csak egyszerüen vmiért az ellenkező nem a p*csákhoz vonzódik vagy a tapló bunkókhoz.Szomorú dolog ez de hiszem h mindenki megtalálja a magánakvalót.
2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12:34!


Igazad van, de ez a gondolkodásmódnak tudható be.

Nekem sincs szerencsém, de tuom is, hogy miért.

Lehet, hogy magasra teszem a lécet és ez nem külsöre értendö, nem tudnék olyasvalakivel együtt lenni, aki csak a látszatnak él és olyan céljai vannak, amelyeknek semmi értelme.

Hiányzik ez emberekböl a reális gondolkodás.

Nemrégiben ismerkedtem egy lánnyal, aki számomra csodás volt, de hamar elvesztette varázsát.

Neki az életcélja mindösszesen az volt, hogy vásárolgasson és összekaparjon magának egy bmw-t.

A gyerek téma egyenesen a sírba kergette.


Sorolhatnám miért nem jött össze, a lényeg, hogy nagyon kevés normális Nö van vagyis vannak sokan, csak egyszerüen "el vanna bújva".

2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kéne egy klub, ahová mi normális nők és férfiak gyűlnénk össze ismerkedni, mert nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon nem bírom így egyedül, főleg, amikor annyi párt látok összeölelkezve, egymást csókolva
2011. nov. 27. 13:29
 17/17 Dobopapa ***** válasza:

Mert a lányok többsége nem szereti, ha a pasi kedves, rendes. Mindig is a bunkó, maffiás jön nekik be, aki a középsuliba verte a többieket meg drogozott agyba főbe. Talán azért, mert az anyai ösztön támad fel, hogy majd megváltoztatja, kihívásnak veszi, pedig csak k,u,rvaként bánnak vele. Mi férfiak is így vagyunk ezzel, egy nő, akárhogy nézz ki, kelletti magán, pimasz, flegma jobban vonzódunk ( Mondjuk én nem, mert hányingert kapok a miss toplesz p,i,csa vagyok tipustól )

A 11. válaszoló lány megismerhet nyugodhat engem! dobopapa-kukac-freemail.hu az email címem!


27/F

2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!