Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a pasiktól! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól! Hogyan tudnám leküzdeni a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Gondolom most biztos kiröhögtök hisz manapság éppen ellenkezőleg a fiúk félnek a csajoktól de az a nagy helyet hogy katolikus lánygimnáziumba jártam és ott nem lehetett pasizni:( bár már nem vagyok szűz még mindig nem tudom ellazítani magam fiútársaságban (még ha iszok akkor se)mit tudnátok javasolni?
2009. máj. 13. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hát gyakorolni kell... ismerkedj minél több fiúval (nem kell párkapcsolatot létesíteni egyből) csak simán beszélgetni velük.. utána meg remélhetőleg belejössz.
2009. máj. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedjél fiúkkal lánytársaságban.

Amúgy, ha már nem vagy szűz, mitől félsz?

Vagy már nincs párod?

2009. máj. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szüzességedet sem ideális körülmények között vesztetted el, ugye?
2009. máj. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez, ha hiszed ha nem, nagy érték hogy ilyen vagy. Valaki egyszer pont emiatt fog nagyon megszeretni, mert mi férfiak mit látunk magunk körül? Csupa, csak az önmegvalósításra törekedő és pénzvadász, olyan klasszikus női erényeket mint visszafogottság, szerénység nem ismerő lányok vesznek - TISZTELET A KIVÉTELNEK- körül. Részemről a maximális tiszteletem a tiéd, hogy nem vagy rámenős.
2009. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak legyél önmagad! Nem kell rámenősnek lenni, vagy totál lazának. Inkább próbálj olyanok társaságát keresni, akikkel jól érzed magad, és hidd el, egy idő után el tudod engedni magad. Nem kell állandóan kívülről szemlélned, hogy aj ezt most jól csináltam, vagy most tök béna, hogy vsak itt ülök. Te ilyen vagy, és ha valaki szerény, vagy visszahúzódobb, az nem hiba. Erény is lehet. Aki megszeret barátként, vagy nőként, az ezt is szereti majd benned.
2009. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!