Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha nem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem leszek elég jó, pedig végre úgy érzem tudnék szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szerelmes alkat 25 év alatt 1x voltam ,a többieket "csak" szerettem , -és ezzel minden emberi jó szándék és jó érzés társult .DE szerelmes csak egyszer voltam viszonzatlanul .Most van valaki aki tetszik ..és olyan más ez az érzés ..de nagyon félek ..

Tudom milyen mikor úgy érez valaki a másik iránt h aranyos kedves (esetleg megdugnámegyszer2x) de amúgy köszi érzelmi bonyodalom nem hiányzik .Én tudom milyen érezni ezt fiú felé és pont a korrektség miatt ha láttam szerelmesek lennének belém leépítettem a dolgot. DE mi van akkor ha most én leszek szerelmes ...


Nagyon köszönöm a kulturált hasznos válaszokat !


2011. nov. 28. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ilyenen soha!

Csak előre nézz, soha ne hátra! Ha nem leszel elég jó, akkor tapasztaltabb leszel. Kockáztass, hogy nyerhess...

...szerelmet, a párodat, a boldogságodat és az övét.


Becsüld meg az érzést, mert nem adatik meg az életben sokszor!


F22

2011. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van!Kockáztatni kell!

Nem kell szerelmet vallanod senkinek.Csak meg kell próbálni együttlenni,eljárni ide-oda,jólérezni magatokat és sodródni.Ha valami hiba csúszik a gépezetbe,akkor tovább kell lépni és lehetőséget adni másnak!

2011. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!