Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 fiu kozul melyiket valasztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiu kozul melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

1. Fiu: Fuggetlen,2 jol meno vallakozassal,o a motoros klub elnoke, vagany DE latastol vakulasig dolgozik es keves idonk lenne egyutt kikapcsolodni,utazni.

2.Fiu: Munkanelkuli,az anyjaekkal el,a szulei nagy mertekben befolyasoljak az eletet DE mindig van ram ideje,van ideje szorakozni,utazgatni es minden kivansagom lesi mint egy kiskutya.


2011. nov. 28. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

eggyiket sem.az elsőnek, ok hogy van pénze, de ha együtt tölteni nem tudtok időt, nincs rád ideje mi értelme?

a második nagyon befolyásolható, álltalad és a szülei álltal is, ilyen pasi nem kellene, legyen saját akarata, az ilyen nem férfi.

2011. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, amelyikbe szerelmes lennék.
2011. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De egyikbe sem vagyok szerelmes.

Az elsovel ismerjuk egymast,mindig is parazslott koztunk a levego,de soha nem melyitettuk el a kapcsolatot,pont azert mert felek,h nem lesz ram eleg ideje.

A masodikkal meg egyutt vagyok mar egy jo ideje,de egy csomo dolog zavar benne,s erdekel,h masok szerint erdemes-e energiat olni a kapcsolat ujrakezdesebe,v hagyjam a fenebe es keressek mast.

2011. nov. 28. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikbe sem vagy szerelmes akkor minek? Lehet egyedül is lenni, tudtál róla? Sőt még jobb is mint ilyenekkel... egyik sem kéne nekem az biztos.
2011. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az elsőt válaszd, a szeretet, szerelem kialakulhat később is, ha most elszalasztod, más fog lecsapni rá, mert jó pasinak tűnik, gazdag, vagány, szerintem hosszú távon nagyobb biztonságban leszel mellette, mint egy befolyásolható lúzer mellett
2011. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Drága Prünike,


keresnék egyet, amelyikbe szerelmes vagyok.

2011. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gruppi
2011. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerű,h az elsőt:D
2011. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!