Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a párotok csakugy bejelenti hosszú idő után hogy már nemérez ugy mint régen, és legyetek csak barátok?

Figyelt kérdés
A mai nap lessz az életemben a legnehezebb nap, mert barátnőm délután akar látni hogy elmondjon valamit:( Régen együttvagyunk, de szombat óta már nemugyanaz a lány akit ismertem, teljesen megváltozott, és tegnap mondta hogy ugy elmondana nekem valamit,csak nemtudja hogy leirni mert ez egy rossz dolog,mert nemtudja mi van vele, vagyis saját magával van baja és amiket utána irt csakis erre tudok gondolni hogy aztfogja mondani nekem mint amit a kérdésben irtam, de nemirta le hogy mitakar,mert rábeszéltem hogy inkább személyesen mondja el nekem ma, de a legrosszabb hogy mindezt látszólag ok nélkül teszi:( Azon a napon is ugyanolyan jóléreztük magunkat és ezért érhetetlen számomra hogy miért ilyen:( Ő nekem az életem és érzem hogy vége lessz mindennek! Egyszerűen nemtudom hogykészüljek fel a délutánra,már mostsincs kedvem már semmihez,már ez életkedvem is elment és ha plusszba kimondja nekem azt a dolgot akkor nekem annyi! Hiába irjátok hogy akkor hagyjam elmenni,meg felejtsem el őt, ez nemfog menni, holnap lessz a szül.napom is és egyben életem egyik legrosszabb napja is lessz előreláthatolag! Mit csináljak szerintetek:? hogy lehetne visszaszerezni őt? és ti mitcsinálnátok ha ez veletek történne?
2009. máj. 13. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Drágám, várj délutánig, hogy mi lesz. Fölösleges előre idegeskedned, bár nyilván nem tudsz most másra gondolni. De az, hogy hogy szerezd vissza? Mivel még el sem veszítetted, várj, várj, várj... Majd számolj be a részletekről.
2009. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű dolog, ezért nemfogta meg már a kezem meg már nemis hallom tőlle hogy szeretlek...pedig olyan nemvolt hogy ő nemondta volna..és ezis azota a nap ota
2009. máj. 13. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne agyalj előre. Majd megmondja. Bármi lehet.

Aztán ta még mindig mondhatd, hogy "mi a baj?"

"és hogy minden rendbe jön, meglátod"

Egyáltalán nem lehet tudni, hogy szakítani akar elvesztette a házet pókeren, vag ykiderült, hogy hat kisujja van? Pár óra, addig foglalkozz mással!

Vagy szivat? Úgy érte, tréfa. Én már jártam úgy.

2009. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Én ezt tenném:


Állj be katonának. Kapsz egy pár év alapkiképzést, pénzt gyűjtesz.

Aztán veszel magadnak fegyvert, valahogy megoldod. A Hamász szerintem még akkor is szívesen vár mindenkit a soraiba. Amúgy is megéri náci zsidó katonákat lelövöldözni :)

2009. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát... Nehéz eset. Velem egy hete szakított így a barátom. (Mi épp az összeköltözést terveztük, de a hétvégén megismert egy lányt, és érte hagyott el.)Igazából ha el akar hagyni, nem tudsz vele mit csinálni... Kérhetsz tőle egy újabb esélyt, ha úgy gondolod, hogy van értelme, de ki tudja, mit fog mondani... Ha nagyon szereted, esetleg még mondd meg neki, hogy ha menni akar, elengeded, de ha vissza akar jönni, várni fogsz rá (nem tudom, mennyire vagy érzelgős, romantikus típus). Én ezt tettem. Így legalább tudja, amit tudnia kell, de mégsem "zaklatom". És megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot msn-en és barátok maradunk. És én persze reménykedem tovább... :S
2009. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt mondjuk azt megelőző napokban bulizni valahol? mondjuk pénteken, vagy az utóbbi időben. Nem ismerkedhetett mag valaki mással,aki tetszik neki?


Mindenesetre a délutánt azért várd meg, és ne stresszelj, hanem ha már megnyílik a lány, akkor próbálj meg őrá odfigyelni, hogy mit mond és minél többet megtudni róla! Akkor könnyebb lesz bármit tenned vagy nem tenned utána.

De ha ő már eldöntött valamit, akkor azt tartsd tiszteletben, fogadd el!

Az egyik leghasznosabb dolog, ha meg tudod őrizni a nyugalmadat és a méltóságodat őelőtte! Akkor esetleg még később visszaszerezheted, vagy kaphatod.

2009. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ne foglalkozz vele büdösk urva mind
2009. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na? Mi történt? Mit mondott neked tegnap a lány??

És te mit csináltál?

2009. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!