Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig fut egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig fut egy fiú egy foglalt lány után?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nagyon tetszik és neki viszont egy másik lány tetszik, akinek barátja van. Már három hónapja hajt rá, de a lány szereti a barátját és az is lehet hogy nem tudja hogy a fiúnak tetszik. Fiúk, ti mennyi idő után adnátok fel ilyen helyzetben?
2011. nov. 28. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb egy hónapig voltam jó barátságban a mostani barátnőmmel amikor még az exével volt. Végül szakítottak, nagyon rossz kapcsolatuk volt a végén a lány elmondása szerint. Személy és kapcsolatfüggő..
2011. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én három hónapot vártam. Nem rakta ki, így felhagytam a dologgal.


23F

2011. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, ameddig egy lány fut egy fiú után, aki egy másik lány után fut.
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!