Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenem fordította a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenem fordította a saját fegyverem? Most ő is ugyanazt akarja?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok - mások(!) azt mondják, hogy a korombelieknél jóval érettebb felfogással.

Nemrégiben megismerkedtem egy sráccal, vagy inkább már férfivel, ő 30 éves. Nagyon jól kijövünk, iszonyú sok mindenben hasonlítunk egymásra - mintha ezer éve ismerném.

Biztos forrásból tudom (tőle), hogy tetszem neki. Igazság szerint ő is nekem,nem is kicsit.

Élőben nem sokat találkozunk, de olyankor egy 10 percesre tervezett kis találkát is képesek vagyunk órákig elhúzni. Ezekben a legnagyobb vicc, hogy totálisan semleges témákról sztorizgatunk, de ahogy nézni szokott... Szóval a szeme nekem nagyon sokat mond - és szerintem az enyém is neki.

Ha neten beszélgetünk, akkor én általában próbálok kissé kétértelműen fogalmazni, tehát ha szigorúan a leírt szavakra hagyatkozunk, semmi "rosszat" nem mondok neki, de ha jobban belemászunk a jelentésekbe, sejthetőek a témák.

És itt jön a gond. Eddig az ilyen beszélgetések minden kiszemeltemnél elérték a céljukat, Ő viszont elbizonytalanít, ugyanis ugyanilyen stílusban válaszolgat nekem... Mivel tényleg iszonyúan hasonlítunk, ezért reménykedek benne, hogy veszi a lapot, és azért csinálja. De talán pont ezért is vagyok egyben bizonytalan is...

Bonyolítja a dolgot, hogy szerintem neki talán egy picit akadály is lehet korom. Ő maga egyébként egy fiatalos felfogású srác, szóval még (normálisabb) korombelinek is elmenne :)

Szóval lényeg a lényeg: mire gondoljak?

Kell-e lépnem, vagy várjak Rá?


2011. nov. 28. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi van?
2011. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az illető nős, vagy neked van férjed, mitől lett ez "családi kapcsolatok"?
2011. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű a dolog.Amikor a neten beszélgettek,az ne legyen semmiben se más,mintha élőben tennétek.Elvégre élőben is ismeritek egymást,és nem két,a nicknév álarca mögé bújt ember vagytok már egymás számára - nyilván olyankor sem.Én is chateltem már régebben az akkori szerelmemmel,azóta már exemmel - sőt a chaten kezdődött annó a kapcsolat. Ja és nem volt ilyen chates és chaten kívüli rejtjeles beszédünk.


Szóvak szerintem ne beszéljetek egymáshoz rébuszokban se élőben,se a chaten,és vannak érzések köztetek,akkor minden megoldódik.Ha pedig a valós beszédtől eltünnek az érzések,akkor meg úgyis megette az egész kapcsolatot a fene.

2011. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de értetlenek vagytok!XD amúgy én sem értem.
2011. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De komolyan, itt hol van az a sokat emlegetett érettség? Az a durva, hogy a "srác" 30 éve mögött sem fedeztem fel az általad leírtak alapján..
2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nős, vagy évek óta tartó komoly kapcsolata van. Mivel látja, hogy ti ketten "virágnyelven" is megértitek egymást, ezáltal szinte minimálisra csökken a lebukás veszélye. Ez neki nagyon jó.
2011. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, összefoglalom nektek ezt a sok cifra locsogást: a kérdezőnek hághatnékja van, erre célozgat is a kiszemelt illetőnek. A férfi ugyanígy célozgat, nyilván ő is huncutkodni akar, de mégsem lép semmit. A nagyon érett felfogású kérdezőnk erre összezavarodott, mert eddig a célozgatásai után rendszerint kivont karddal ráugrott a kiszemelt. Ennyi.
2011. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ez az:D

A srác sincs egy 30éves szintjén, nemhogy te...

Szerintem felejtesd el azt, hogy érettebb vagy a korodnál.

2011. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ezért írtam utána, hogy MÁSOK szerint :)

nem szerintem! :)

2011. nov. 28. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!