Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk össze, nincs senkim rajta kívül.Adjak neki még egy esélyt?
2011. nov. 29. 02:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Megvert??!?!?! Nem. Nincs több esély. Költözz el, olyan messzire amilyen messzire csak lehet.


Azért csak kíváncsiságból, miért tette? Illetve mennyire durván?

Ha nagyon durván, akkor rendőrség...


Gondolom nő vagy. Hány éves?



21F

2011. nov. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
1.höz csatlakozom. Megcsaltad vagy mi?
2011. nov. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
20 éves nő vagyok.Elég féltékeny és nagyon megvert, nem tudok hova menni, neki nem merem mondani, hogy menjen el.A rendőrséget pedig nem érdekelné, hogy bántott.És ha megtudná, hogy elmentem a rendőrségre...
2011. nov. 29. 02:37
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem csaltam meg.Jóban vagyok az egyik barátjával és ez nem tetszett neki.Azt mondta, hogy biztos megcsalom vele, és ezért bántott.
2011. nov. 29. 02:38
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát ez egy s*ggfej. Nem hiszem el hogy ilyen görény emberek léteznek. Egy hogy megvert kettő hogy azzal a tudattal hogy úgysem mehetsz sehova. Hallod... nagyon rosz lehet. Hát ha valami okos mond itt valamit. Szüleid sincsenek, tesó senki?
2011. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Jaj, de sajnállak, te drága!
2011. nov. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

20 éves???!! nagyon fiatal vagy még b@sszus! Nem hiszem el, hogy nincs hova menned! Családtag, rokon, barát, akárki!

Ezt nem hagyhatod annyiban!


Szánalmas az ilyen ember. Nem is nevezhető férfinak... Amilyen gyorsan csak tudod ott kell hagynod.


De amúgy nem sérültél meg komolyabban? Nem kéne orvoshoz fordulnod?


Amúgy hány éves az a gerinctelen féreg pasid?



21F

2011. nov. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Persze vannak barátaim, de ők is fiatalok, a szüleikkel laknak meg kollégiumba, nem mehetek hozzájuk.Szüleim külföldön élnek,nekem pedig itthon van a munkám meg az iskola, bátyám a családjával, de ha nem lesz más, akkor muszáj leszek költözni. 27 éves a párom. Nem vészesek a sérüléseim.
2011. nov. 29. 02:51
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát mást már nem igazán tudok hozzátenni.

Pár napig húzd meg magad a bátyádnál, ha tudod, utána meg költözz át koleszba vagy albérletbe...


Ne maradj egy ilyen féreg ember mellett. Ha semmilyen oknál fogva megvert, inkább bele se gondolj mit tenne ha valami komolyabb lenne...

Nem érdemel második esélyt. Koptasd le amilyen gyorsan csak tudod.


Fiatal vagy még, bármikor találhatsz magadnak olyan társat, aki tisztel, becsül... Inkább azoknak add meg az esélyt.



21F

2011. nov. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz. Köszönöm a segítséget.
2011. nov. 29. 03:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!