Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy másik lánnyal kényeztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy másik lánnyal kényeztetjük egymást, az is megcsalásnak számít? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom, és a párom barátjának a barátnője kinézett magának (bi), és én is kíváncsi vagyok, milyen egy lánnyal. Már felvetődött az ötlet, hogy csináljuk négyesben, rajtam kívül mindenki belement, ha én cask a lánnyal szeretkeznék, a párom azt megcsalásnak venné?

(Fordított esetben én nem venném annak, ha ő egy fiúval volna együtt..bár utána járnék, nem vonzódik-e jobban a fiúkhoz mint a lányokhoz)

Én 18 vagyok, párom 26, bnőm 22 az ő barátja 30.


2009. máj. 13. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem venném annak, inkább be akarnék szállni 3.nak :D


viccet félre téve furán néznék a barátnőmre, nemtom...

2009. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az... :S mert most hiába lány, mégis csak szex...
2009. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
inkább leküzdöm a kíváncsiságomat, minthogy megbántsam a páromat!
2009. máj. 13. 14:36
 4/10 Voguelilias ***** válasza:
100%

Természetesen az. Igaz, hogy más lány-lány között egy szex mint fiú-lány között de megcsalás. Inkább maradjon ez csak kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet egy lánnyal mint annak, hogy megcsald vele a párod.

18/L

2009. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te életed a te döntésed .Ez nagyon intim dolog.

Ha fontos neked a barátod véleménye akkor kérdezd meg mit szol hozzá.Ha nem akkor ne.

De az utolagos lelkifurdalást inkább jobb megelőzni.

2009. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
megcsalás... egy másik emberrel létesítesz testi kapcsolatot és nem a pároddal...az mindegy,hogy lány vagy fiú! ezt a pároddal beszéld meg, hogy ő belemegy e... de pl az én párom már az ötlet felvetésétől is felháborodna és szégyennek érezné, hogy egy lánnyal akarom csinálni, mikor ott van ő.... és fordítva is ugyanez lenne a helyzet...szégyen lenne számomra ha inkább egy fiú felé fordulna,még ha csak egy próba erejéig is....el is hagynám, ő is elhagyna engem egy ilyenért (még azért is állandóan hallgatok, amiért kíváncsiságból a legjobb barátnőmmel megcsókoltuk egyszer egymást...még 2 évvel azelőtt, hogy összejöttem volna a párommal) (20/L)
2009. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztd meg, nekem pl a barátom konkrátan megmondta h csajjal megcsalhatom.
2009. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, annak számít.

Mindegy, hogy kivel - a szándék a fontos.

2009. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem lesztek együtt akkor szabad az út, de ne bántsd meg. Szerintem ő többet tud neked nyújtani:) mm párod. gondolom nem véletlenül vagy vele. nem ér annyit az egész hogy megbántsd őt főleg ha szereted
2009. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha a 4-be benne lenne, biztos r-hadtul szeret...

Eszem megáll!

2014. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!