Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnehezebb döntése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnehezebb döntése, Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe őrülten szerelmes vagyok, ő azt mondja szeret, de nem úgy viselkedik, sokat nyűglődik, nem közeledik szexuálisan sem. Rengeteget veszekszünk azon, hogy én folyton vele lennék, de ő nem igényli annyira a társaságom, ennek ellenére, mivel már benne van a korban (36) gyereket szeretne tőlem. Sajnos mivel elég keveset keresünk, mindkettőnknek napi anyagi gondjaink vannak, ezért is sok a feszültség.


Van egy másik fiú, aki nagyon szeret, mindent megtenne értem, folyton körülöttem legyeskedik, és próbál elcsábítani. Külsőre nekem is tetszik, de érzéseim, még nincsennek irányába, ő is 36 éves, megalapozott az élete, a felső tízezerhez tartozik, saját cége van, tehát az életem egyenesbe jöhetne mellette.


Mivel borult a bili döntés elé állítottak. Te melyik férfit választanád? Harmadik fél szóba sem jöhet!


2011. nov. 29. 17:05
 1/7 Hokonbaszlak ***** válasza:
Ha ha a pénze akarsz menni akkor a második..de ez nem lenne meglepő h mellette döntesz,mert ne érzel iránta semmit szval csak a lovéra mennél..az elsőnél szerelmes vagy belé de mindig veszekedtek és tartós kapcsolatotok nem lenne az tuti...Ugy h kár de a harmadik lesz a megoldás kulcsa.
2011. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2. -at pénztől függetlenül, persze befolyásoló tényező, de bárhogy is nézem ha az elsőt választod akkor az katasztrófával végződik, veszekedtek, nem úgy viselkedik mint aki szeret ,bár mondja....ahh ha össze is jönnél vele nem tartana sokáig, és nemcsak hogy anyagi gondjaitok lennétek, de ha még gyereket is szülnél neki akkor ott ragadsz pénz támogatás nélkül egyedül nevelve a lurkót!
2011. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pénz és egy papucs férj vagy az érzéseid és az idegeskedések.


Szerintem jobban járnál a másodikkal mindenképp, ha a jelenlegivel nem rendeződik a kapcsolat szerintem adj egy esélyt a pénzeszséknak is.

De szerintem is.. ebből egy 3. lesz

2011. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyannal szerintem nem érdemes aki nem vonzódik hozzád. Vagy csak introvrtált személyiség, és kevesebb érzelemre van igénye mint neked? Nem tudom, ezt a részt nektek kell tudni.


A másodikat elfelejteném.

Eggyütt lenni vele úgy, hogy nem vozódsz hozzá? Ez butaság.

Ne használd ki csak mert szeret.


Szóval: esetleg az elsőt, amennyiben tisztázódnak a dolgok. A másodikat nem.

2011. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a másodikat,biztos jobb lenne nekedis.
2011. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a pénzes a leírtak alapján sokkal jobban oda van érted, mint a jelenlegi élettársad, biztos, és sokkal jobban megérdemel téged és lehet egy idő után beleszeretnél.


Ezt nem oly régen olvastam posztergyáron: "Ne a herceget várd, hanem azt, aki hercegnőként bánik veled."

2011. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nehéz legyőzni az érzelmeket, de a realitás azt mondatja velelem is, hogy ne fussak olyan busz után, ami nem vesz fel. Valóban az is kín, ha olyannal vagyok aki iránt viszont én nem érzek, de nem lehetetlen, hogy a későbbiekben fogok. Csak felejteni és kiheverni kell a nagy szerelmet, nagyon nehéz.... Nagyon....Utolsó hozzászóló, köszi az idézetet, nagyon megfogott!!!! :) Teljesen igaz!!!!
2011. dec. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!