Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor úgy érzem nem érdemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor úgy érzem nem érdemel engem meg a párom és már kikészülök tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy tökéletes mert senki sem az. Vannak elég hülye dolgai de amúgy arany szíve van. Én egy elég rossz természetű lány vagyok, hirtelen felkapom a vizet, olyankor nem gondolkodom és kiabálok, aztán később persze megbánom és bocsánatot kérek tőle. Ok nélkül féltékenykedem, mikor tényleg nem csinál semmi rosszat, de mindig annyira félek tőle, hogy egy szebb, egy jobb elveszi tőlem. Főleg ugye a természetem miatt. Nem akarom őt bántani. Van, hogy mered rám nagy szemekkel, hogy most mi rosszat tett és én meg nem tudok neki mit mondani.

Nem érdemlem meg. Ha okosabb lenne lelépne egy értelmesebb csajjal aki sokkal kedvesebb. Nem tudok változtatni. Próbáltam. Mit tegyek? Menjek pszichológushoz és közöljem vele hogy arogáns, hirtelen haragú és agresszív vagyok sokszor? Valamint, hogy 1 másodperc alatt felidegesítem magam és olyankor meneküljön ki merre lát?

22L


2011. nov. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, a szerint a párod nem érdemel téged. Ha te hisztizel,akkor miért a párodtól készülsz ki? Örülj,hogy hajlandó eltűrni a hisztijeidet!

Menj el szakorvoshoz,mert így mindenki elmarsz majd magadtól.

2011. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tisztán látod a hibáidat, hogy lehet, hogy nem akarsz magadon változtatni? Vagy bírja még egy darabig, vagy nem. Valószinü, hogy senki sem bírná melletted sokáig. Ha kell, inkább menj pszichológushoz.
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elírtam a fő kérdésben!! én nem érdemlem meg őt! bonyolult ez a nyelvtan :S
2011. nov. 29. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg.
2011. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te egy tipikus idegbeteg ribanc vagy és mivel fel bírod fogni, hogy mi a probléma és, hogy ez rossz, de mivel nem teszel ellene semmit, ez neked tökéletesen megfelel. Sajnos sok ilyen van, akik ki idegelik a másikat, aztán egy bocsival lerendezik. Nem azért fog elhagyni, mert talált egy szebbet, hanem azért, mert ilyen vagy. Neked egy agresszív, kopasz állat kéne, aki az első ilyen hisztid során kiveri a fogadat. Na akkor megtanulnád, hogy hol van a helyed.
2011. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: tök igazad van, tényleg

a válaszodon még jót is mosolyogtam :)

2011. nov. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!