Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális férfi?

Figyelt kérdés
Ez meg egy normális férfi, kigyúrt, nincs nőies arca, de nem is egy csubakka, tök átlagpasi. Aztán a 15 éves lány belinkelte mellé Brad Pitt fényképét. Szval itt kezdődik a tiniknek a normális pasi? Vagy velem van abaj, mert nem vagyok Pitt és minden 2. férfi meg az?
2011. nov. 26. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért elég sok pasi néz ki jól, közel úgy, mint Brad Pitt. A 15 éves csaj meg valószínűleg összepisilné magát, ha a most 47 éves Brad Pitt odaállna elé, hogy "járunk"?


Az ilyen kis 15 évesek 3-4 év múlva már egy helyi senkiházi kőműves gyerek alatt nyögnek majd, vagy a helyi disco WC-jében döngetik őket.


Valószínűleg a 15 éves lány egy nagy nulla egyébként, alig kifejlett testtel, agya sehol még, talán nem is lesz.

Igények vannak, teljesítmény meg sehol.

2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj, már, pasik vagytok az isten szerelmére, fejezzétek be a hisztizést. Minden nőnek van valami ideálja, George Clooney, Brad Piit, Johny Depp, de ez csak egy IDEÁL. Semmi köze ahhoz, hogy kivel jön össze. A férfiak 99%ának otthon a szobája/számítógépe nem photoshoppolt, nagy mellű, 90-60-90es szőke bombázókkal van tele? Mégis "átlagos" lánnyal járnak, ahogy te nevezted. Az embereknek ha 1%-a ragaszkodik valami elvakult TÖKÉLETES ideálhoz, már sokat mondok.
2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. igazat adok.


1. b@zd meg,15 éves kistinin mit kell ennyire felfújni? Brad Pitt az ideálja,na és? WC-be fogják döngetni meg ilyenek úristen ... -.-

2011. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fog még az a 15 éves egy senkiházi hülyegyerekkel szexelni egy ócska régi Opel Astra hátsó ülésén.

15 évesen még azt hiszik a kislányok, hogy körülöttük forog a világ, aztán 20 év múlva már tudni fogják, hogy hol a helyük.

Egy 47 éves férfira vágyik 15 évesen? A szülei büszkék lehetnek rá.

2011. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristeen..nem mindenki cafka,kezdjük itt. Vagy elnézést belinkelek valamilyen férfit,és pár szót róla,és k.rva vagyok?:)

Meg,szerintem is jó pasi Brad Pitt,de ettől még nem vágyom rá,szerintem a csaj se. ;)

2011. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok, azt elfejtettem, hogy a tinilányok 80%-a "szerelmes" valami sztárba, legyen az 20éves vagy 40. Ez teljesen normális, se cafka nem lesz tőle, se érzelmileg retardált. Csak mert odáig van érte, még nem fog vele járni. Az első barátja amúgyis a Pista lesz a suliból, szóval tényleg nem értem, miért kell ilyen apróságokból messzemenő következtetéseket levonni.
2011. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet csendben izgulni egy világsztárra, de az hatalmas tahóság, hogy ismerkedésnél átküldi a csaj a srácnak egy sztár képét, hogy ha nem így nézel ki, akkor mekkora lúzer vagy és nem veszlek férfiszámba.

Ugyanez a csaj halálra sértődne, ha egy fiú azzal utasítaná el, hogy nem néz ki úgy, mint Elisabetta Canalis vagy Stacy Keibler. Mert ugye az ultrasármos George Clooney ilyen nőkkel jár, nem egy nyírborzasztói kis libával.

2011. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B@szki, még mindig jobb mintha SP-t vagy Robert Pattinsont linkelte volna be! x)
2011. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!