Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet zárni őt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel a pasim régebben kavargatott, szoktak mostanában együtt bulizgatni, és a csaj nyomul. A pasim elutasítja de a csaj ugyanúgy nyomul, engem viszont zavar. Ki lehetne valahogy iktatni őt? a Barátomnak nem tilthatom meg, hogy ne menjen abba a társaságba, de nem tudom mit tegyek, már szóvá tettem neki többször is hogy nem tetszik ez a dolog.
2011. nov. 30. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd ki párbajra a többiről meg döntsön a közönség -.-''
2011. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a fejével hogy vegyen már vissza. Ha így se fogja fel akkor üsd le.
2011. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hehh.. necces :S de talan meg lehetne beszélni h hanyagolja a csajt..
2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasid tud erről (márpedig nem hülye) akor viszont a pároddal kellene beszélni, mert azzal, hogy eljár vele bulizni és úgy tesz mint aki vak ezzel azt mutatja h tetszik neki ez a csitriharc ami érte folyik... szóval elsőnek a barátoddal kellene pár dolgot tisztázni...
2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagy Nikcsi válasza:
szerintem menj el a pasiddal bulizni így tudod figyelni a csajt és ha nem akarsz elmenni avval a társaságba akkor pedig amikor menne bulizni hívd el kettesben valhová vagy hívd át meg ilyenek...
2011. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!