Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be nem teljesult fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be nem teljesult fiatalkori almaink meghatarozhatjak kesobbi eletunk alakulasat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen néhány esetben.
2011. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom most arra érted ezt a dolgot, hogy ha nem élted ki magad dögös csajokkal, hanem fiatalságod nagyobb részét egyedül töltötted, akkor ez meg fog látszani késöbb... ha mar ide irtad a kérdésed.


Hát attól függ, hogy ki lesz a feleséged, társad szerintem.Ha egy olyan lányt találsz, akiért odavagy, az lenulláz minden negativ dolgot és onnat tovább a múlt nem számit csak a jelen.Ha nem találsz magadnak társat vagy nem olyat akivel boldog legyél, akkor még lehet a múltból származó frusztráltság is kisérőd lesz savanyú életed során.Azok az emberek akik nem törödnek a múlttal, azok mindig tiszta lappal kezdik a napot és nem befolyasolja a jelent a múlt.

2011. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy rosszul vegzodott kapcsolatrol van szo,regi dolog,ma mar csalados eletet elek,de valoban eleg savanyu.
2011. nov. 30. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez van.Én például 30 vagyok, de addig nem alapitok családot amig meg nem kapom azt akivel boldog is lehetek...legalábbis ez a terv...persze nem lehet előre látni...a múltról meg annyit, hogy csak akkor bánnám a múltat, ha kaptam volna egy nagyonis aranyos lányt akivel boldog vagyok, de megcsalom vagy elbaltázom vele valahogy a dolgokat és az én hibámból veszitem el.Az lehet kisérne életem során...de ha más miatt ért véget akkor nincs mit sajnálni.
2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!