Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog valaha is változni?

Figyelt kérdés
barátommal 2 éve vagyunk együtt! nagyon féltékeny tipus (én is az vagyok, de az már túlzás amit csinál). Van egy fiu(legjobb barátom) és ma beszélgettem vele, de azt tudni kell hogy barátom nagyon rühheli ezt a fiut! (egyszer kb "jártam" vele 3 napig) amikor barátom meglátta hogy beszélgetek vele, egyből ott hagyott és el kezdett fintorogni pofákat vágni és flegmázni. nagyon összevesztünk, annyira hogy teljesen ki kapcsolt az agyam csak üvöltöztem, de annyira ideges voltam hogy elájulltam! azt mondta hogy meg fog változni és változtatni fog! megbeszélték a legjobb barátommal hogy nincs több harag köztük, de ugy vagyok vele hogy minden csoda csak 3 napig tart! mit gondoltok el higgyem hogy megváltozik? apukám azt mondta hogy soha nem fog változni, és mindig csak rosszab lesz ettől a féltékenykedéstől! bocsánat ha érthetetlen volt netán vagy a hibákér de nagyon ki vagyok bukva! kérjek segítsetek! esetleg akivel volt már ilyen az irjon hogy neki hogy sikerült! köszönöm előre is! 17/L
2011. dec. 1. 17:03
 1/3 Talán én? ***** válasza:

meg fog változni lehet az holnapra,1hét,1hónap,1év,...

nem mondott konkrétat :D

Am ha nagyon szereted várd+ még benő a feje lágya lehet holnap,1hét,1hónap.....

2011. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de 2 év alatt semmit nem változott pedig már nagyon sokszor össze kaptunk ez miadt! és olyan hihetetlen hogy most majd megfog! de reménykedem...eddig soha nem vesztünk még össze mint ma!
2011. dec. 1. 17:07
 3/3 Talán én? ***** válasza:

hát akkor még mindig érvénybe van amit le írtam neked..

HA szereted vele maradsz ha nem hát keress 1 olyan pasit akinél egészséges ez a féltékenység ...

(Am egyre több a féltékeny pasas csak úgy halkan közlöm :D)

2011. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!