Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet őt szereti velem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet őt szereti velem meg csak játszik, vagy így akarja elfelejteni?

Figyelt kérdés
A barátom egyik haverja egy csaj, akibe kb 3 éve szerelmes volt ezzel nem is lenne baj.De nincs olyan nap nincs olyan téma, hogy ne emlegetné, hogy xy így meg úgy. Ő azt mondja csak vicc, de egyre gyakrabban feljön.Ha meg féltékeny vagyok rá, akkor csak vita van.Mit tegyek?
2009. máj. 14. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz semmit, az érzéseit nem tudod befolyásolni, vagy legalábbis nem vezet jóra.

Lehet, hogy csak barátként kezeli és ha fiú barátja lenne akkor azt emlegetné állandóan.

De az is lehet, hogy szereti. Viszont mégis veled van, és ez sokat számít.

2009. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy kiakadva, mert oké, hogy veled van, de akkor miért kell mindig mást felhoznia? Ez egy idő után tényleg idegesítő és tiszteletlen dolog. Beszélj vele nyugodtan, kérd meg, hogy ha tényleg téged szeret, akkor figyeljen erre oda, mert téged bánt... Ha pedig továbbra sem hanyagolja a témát, akkor joggal hiheted azt, hogy többet érez a lány iránt de az már más kérdés...
2009. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nem tudom , mennyi esztendős lehetsz, de itt egy "tyúk" (27) válasza. Tapiból írom. Szóval. Az a pasi, aki komolyan akar egy lánytól kapcsit , minél jobban kerüli az exével való régi dolgok felemlegetését. Aki ilyenekkel hozakodik elő, az még valamin mindig nem tudott túljutni. Itt valami nem stimmt...

2009. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!