Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is zokon vennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is zokon vennétek ezt a barátotoktól/barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt két nagy "szerelme" (azért az idézőjel, mert csak ő rajongott értük), akikért nagyon oda volt a főiskolán, de a két nő csak barátként tekintett rá.

Volt, hogy az egyiknek meg akarta kérni a kezét, minden járás meg akármi nélkül....

Na, és ő mindig mondja, hogy neki ők a "tökéletesek". Vagyis ők lettek volna tökéletesek, minden téren.


Kérdeztem, hogy ha valamelyik akarna tőle valamit (mert mai napig barátok, csak nem találkoznak, hanem max fb-n irkálnak egymásnak, bár mióta velem van, azt sem teszi, állítólag...) akkor ő összejönne-e e velük (bármelyikkel a 2 közül). És azt mondja, hogy milyen hülyeség ez már meg stb... De egyszer szakított velem és kérdeztem, hogy ha valamelyik írna, akkor kéne-e még most is. És ő meg mondta, hogy: Hogy a francba ne...


Azóta megint együtt vagyunk, de engem irtóra irritálnak ezek a "tökéletes" nők az életében...

Nem mondja, de akkor is tudom, hogy sokat jelentenek neki, pedig a nők leszarják őt.


Szerintetek nem idegesítő? :S


2011. dec. 2. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves a barátod, de érzelmileg nem felnőtt, az tuti.

Azért azok a nők a "tökéletesek" számára, mert semmi sem jött össze velük, max. a fantáziájában, ott meg ugye ezek a csajok nem bunkók, nem nyúlják le a pénzét, nem pattintják le, nem finganak szex közben, hanem: tökéletesek. Ez a szép a plátói szerelemben, hogy sosem teljesül be, ezért nem is okoz csalódást.

Magyarán a pasi ideálokat kerget ahelyett, hogy azt becsülné meg, akije van.

2011. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tökre igazatok van amúgy mindenben. :S


Egyébként nem én könyörögtem vissza magam, csak kerestem mindig azzal, hogy magyarázza meg a szakítás okát.

2011. dec. 2. 17:54
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyébként meg ő is elismerte, hogy nem szerelmes belém, hanem "csak szeret", de azt nagyon. :S


Szerintem pont azért, mert én nem dobtam még. :D

2011. dec. 2. 17:57
 14/19 anonim ***** válasza:
akkor miert nem szakitasz vele ha nem szerelmes beled?
2011. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg ő is elismerte, hogy nem szerelmes belém, hanem "csak szeret", de azt nagyon. :S

"


Jaa, ha te ennek ellenére vele vagy, akkor ne csodálkozz semmin.

2011. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hagyd már rá! Gyere hozzám, karácsonyra kapsz tőlem egy kupont. Velem egy óra ingyen szex!
2011. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hozzáteszem férfias tenyészkan vagyok ;D
2011. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, miért vagyok vele...

De az nagyon bánt, hogy engem nem tart "tökéletesnek".. :(


Utolsó: :DDDDD


Tenyészkan vagy. :DDDDD

2011. dec. 3. 16:26
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne habozz tovább, lépj! Tudom, hogy nehéz, de muszáj! Minél tovább húzod annál rosszabb lesz! Minél előbb megteszed, annál hamarabb túl leszel rajta! És sokkal jobb flrfit fogsz magadnak találni, aki megérdemel és becsül Téged!!!!

Ha az én párom azt mondaná, hogy nem szerelmes belém, én azonnal otthagynám, akármennyire szeretem, nem tudnék úgy élni mellette, hogy ő nem úgy érez ahogy én.

Adj esélyt másoknak, és legfőképp Magadnak, mert igenis megérdemled, hogy olyan párt találj, aki ugyanúgy szeret, megbecsül, és TISZTEL!!

Állj a sarkadra, és Hajrá!! ;):)

2011. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!