Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adtatok eddig ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok eddig ajándékba a párotoknak fontos alkalmakkor, örült neki, te csináltad, mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés

Nekem is jól jönne egy-két jó ötlet,

köszike :-)


2009. máj. 14. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? Elég fontos ilyen téren. Mert ha fiú vagy nem hiszem, h örülnél 1 női tangának.
2009. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17/L vagyok, bocsi, ezt elfelejtettem odaírni:-)
2009. máj. 14. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Én általában ékszert szoktam... ezüstnyaklánc ill. karkötő..

plüss... i love you-s :D

parfüm...:) szeretlek-es bögre stb... de biztos örülne akárminek a barátod, azt már eleve becsülni fogja h gondoltál rá valami kis aprósággal:)

17/L

2009. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazándiból most leszünk egy évesek, és már az ilyen fotós bögrés, képes, izék ki vannak lőve(már van) ékszert nem bírja ő 21/F
2009. máj. 14. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

az én barátnőm egy párnát vett és belehímezte a kezdőbetünket:P

nagyon tetszett, annál szebb ajándékot nem is kaptam!

2009. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél neki könyvet, amiről tudod, hogy érdekli, vagy bármi mást, amit szeret. Ha jó a kézügyességed, magad is készíthetsz ajándékot. Az én exem leginkább egy kiskönyvnek örült, amit én készítettem. Nekem ő írt egy e-mailben egy mesét (a saját kapcsolatunkat áthelyezve egy tündérmesébe), és én ezt a történetet kézírással, rajzzal könyvbe kötöttem. neten találsz módszereket a könyvkötésre. A történetet pedig magad is megírhatod... ;)
2009. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én egy párnát csináltattam közös képel rajta. nagyon örült neki, tisztára fel volt dobódva tőle:) 2300Ft-ért csinálták meg. személyesen mentem érte, a postaköltség + 1000 lett volna. meg kapott még akkor egy poharat, amire rágravírozták azt, hogy szeretlek! (ezeket karácsonyra kapta. viccs volt, mert ő is csináltatott egy szeretlekes poharat, csak egy picit másabb formája volt a pohárnak, mint amit én vettem neki:):))

névnapjára pedig egy parfümöt vettem:)

2009. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

karácsonyra parfümöt vettem, szalagavatóra egy törölközőt,amibe hímezték a nevünket így .....+.....

alá szivet és azt is hogy szeretlek! Azóta is azzal törölközik:)

Jah és ballagásra pedig egy tollat gravíroztattam az érettségire úgymond "szerencse hozóként" Abban pedig az állt,hogy sok sikert Kicsimnek!Nagyon tetszett neki, és az érettségi is jól sikerült! (tudom nem ezen mulott,de akkor is jó érzés:)

Azért irtam le hátha vkinek a barátja vizsga előtt áll vagy ilyesmi,akkor hátha tudtam segíteni!:)

2009. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!