Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök bejelentené hogy szakítanotok kell mert külföldre költözik?

Figyelt kérdés
16L
2011. dec. 3. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szia.
2011. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha emiatt szakít, jobb is ha kilép az életemből, mert nem is szeretett igazán. Szóval mindenki nyerne az ügyön.
2011. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt mondanám hogy: ok
2011. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elegánsan elküldeném a sarki boltba.
2011. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 asdface ***** válasza:
Igen. Ha egyből ezzel támadna nekem és nem keresne más megoldást,nekem is ez jutna eszembe elsőnek,hogy nem is szeretett annyira,mint én képzeltem.
2011. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy: Ok, mielőtt elutazol, csinálj Nekem egy szendvicset!


Viccet félretéve:

Én Qrvamérges lennék, mert ez azt jelenti, hogy elpazaroltam az időmet egy olyan csajra, aki nem is szeret igazán. Bár megérteném, mert ha csak a költözés lehetősége lenne, akkor a távkapcsolat egyébként is szétszedné ezt a kapcsolatot. De azért Nem rögtön szakítás kellene, hanem megpróbálni, hogy ok, ki kell költözni, mert.... És alig látnánk egymást. Szerinted így hogyan lehetne folytatni, mert én attól, hogy elköltözünk, még szeretlek.... stb. Ha nem találnátok megoldást, akkor szakítás, és mindenkinek megmarad a maga lelki traumája.

2011. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!