Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem és vissza szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem és vissza szeretném szerezni. De hogyan? .

Figyelt kérdés

A volt barátommal neten ismerkedtünk meg. Első pillanattól kezdve nagyon megkedveltem, de sajnos szakítottunk mert nagy közöttünk a távolság (200km). Még ma is minden nap beszélünk chaten, barátok vagyunk. Én még mindíg nagyon szeretem, és tudom, hogy ő sincs túl rajtam. (bár van barátnője, de szerintem még érez valamit.. ), de én többet szeretnék mint barátság. Mit tegyek? .. Karácsony előtt még fogok találkozni vele, de félek ettől a találkozástól. (vegyek egyáltalán neki karácsonyi ajándékot? .. és ha igen akkor mit? ). Még nem voltam ilyen helyzetben, most először vagyok szerelmes.

16/L


2011. dec. 3. 21:52
 1/3 anonim válasza:
Amikor meglátod szaladj oda és öleld meg. Szerintem vegyél neki valamit. Ez egy szép gesztus lenne tőled. Majd beszélgessetek és szépen lassan térj rá a témára, mondd el neki hogy mit érzel...Biztosan örülni fog! Beszéld meg vele mindenképpen. Ajándéknak meg vihetsz neki valami parfümöt és pl. egy plüss állatkát. Remélem hogy tudtam segíteni! :) Kitartás! Ne idegeskedj!
2011. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De biztosan jó lenne ha elmondanám neki? Mert most úgy tudja, hogy naggyából túl vagyok rajta..Ezt csak azért hitettem el vele mert neki így jobb, és inkább én szenvedjek mint ő..de szeretem..
2011. dec. 4. 20:10
 3/3 anonim válasza:
Ha azt akarod hogy valami történjen végre akkor mond meg neki, de ha csak sóvárogni akarsz utána akkor ne! Te tudod hogy mit szeretnél! Aki mer az nyer!
2011. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!