Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most regiztem egy társkeresőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most regiztem egy társkeresőn, komoly kapcs miatt erre a harmadik levél jön, ami szexre invitál. Miért?

Figyelt kérdés

nincs kint képem.

és ki van írva, hogy komoly kapcs-t keresek.


2011. dec. 4. 00:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én komolyan kérdeztem hová valósi vagy, persze ha nem zavar hogy két évvel fiatalabb vagyok :)
2011. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

kedves, hogy kérdezed :)

de én idősebbet szeretnék.


amúgy újabban beszélgettem egy kamionossal, meg 100 km-re egy orvossal.


elegem volt ebből egy kis időre.

2011. dec. 6. 08:58
 13/21 A kérdező kommentje:

egy srácnak megmutattam a képeket magamról

mire annyit írt vissza "így jártál kis ribanc" és letiltotta magát, hogy ne tudjak neki írni


szerintetek ez mit jelent?????


ismerhet?

vagy szimplán ilyen srác?

2011. dec. 13. 17:36
 14/21 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is regiztem egyre mondjuk én csak kíváncsi voltam, szóval azt gáznak érzem, hogy ide gyk-ra egyesek ki teszik a képeiket, mondván tényleg csúnya vagyok... ott meg azért őszinte válaszok jönnek többé kevésbé...

Mondjuk nekem tökre tetszettek ezek a levelek is, amikor szexet akartak :D frappáns kis válaszokat lehet visszaírni, mint pl. egy billiárd asztal szerintem jobban illene hozzád... vagy én nem vagy a pici motkány amit leveszel a polcról.. stb. én sokat kreatívkodtam, bár akkor még igen sok szabadidőm is volt :)

2011. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
* vagyok... bocsánat ragozás terén hadilábon :D
2011. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

én meg kezdtem megijedni hogy valami ismerősöm, vagy az ex lehetett.


szóval erre nem az sok esély?

2011. dec. 13. 17:42
 17/21 anonim ***** válasza:

azert nem kell altalanositani,a nok sem kulonbek.

hasonlo cellal regisztraltam,pasikent,10 nobol 9 csak kotetlen kapcsolatot szeretne,meg a meglevo(es unalmas)pasi melle valami izgalmat.

ez van,ilyen idoket elunk.

2011. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
"Én komolyan kérdeztem hová valósi vagy, persze ha nem zavar hogy két évvel fiatalabb vagyok :)" Milyen kár h hozzám meg minden értelmesnek tűnő (a válasza alapján) normális srác túl idős:P Egyébként szerintem számolj 20:2 arányban és akkor nem érhet csalódás h nem találtál még egy normálisat sem. Én egyszer elmennék egy ilyen csak szex dologra de honnét tudja az ember h normális, stb? Ez olyan hülyeség meg félek is tőle szal nem lesz belőle semmi:P Manapság mindenki a szexet keresi de ne aggódj vannak kivételek akik erősítik a szabályt.
2011. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 /Anita_'94/ ***** válasza:

Nekem még csak regiznem se kellett sehova, itt is épp elég ajánlatot kapok :D

Szerintem felejtős a netes társkeresés. Eszembe nem jutna senkivel netes ismerkedés után talizni. Sosem okozott problémát élőben ismerkedni...

2011. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet! Egy olyan lánnyal sem találkoztam, akiknek nem volt fent fényképük. Mire eljutnátok oda, hogy küldesz egy képet, kialakul a másikban egy idealizát kép és annak nem lehet megfelelni.


A szexre invitálóknak nincs semmi veszíteni valójuk. Gondolom, nem írnak hosszú elveleket, de azt naponta legalább 20 lánynak elküldik. Ha az 1%-nál sikeresek, akkor heti 1-2 új partnert szereznek.


35/F

2011. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!