Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet terhes a bnőm? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a bnőm? A többi lent. Kérlek értelmes válaszokat és nem lenéző bunkó dolkokat.

Figyelt kérdés
lefeküdtem bnőmmel volt gumi nem szakadki és nem is mentem el benne..de még is olyan mint ha terhes lenne.
2011. dec. 4. 19:19
 1/10 Koldus ***** válasza:
-.-"
2011. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem..-.-
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
pfff nem szakadt ki és nem mentél el benne,akkor miért kérdezel baromságokat?
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mitől lenne olyan,mintha terhes lenne?


mikor feküdtetek le?

terhességi tünetek sokára jelentkeznek...kb 2.hónapban...


csak mert aktus után 14 nappal már el lehet végezni a terhességi tesztet(ezt mélyen ajánlom,ha bármi kétségetek van kb 1000ft a discolor teszt a gyógyszertárba és rá van írva a használati útmutatóban,hogy hogy kell használni!)

2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez fájt.
2011. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy lehet h aznap csak te szexeltél vele gumival :D
2011. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha terhes, akkor nem tőled!
2011. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
basszus... bocs haver azt hittem h szed vmi tabit... szted dobd ki mert engem is átb*szott...
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindettől függetlenül lehet terhes, csak épp nem tőled, vagy nem attól az aktustól!
2011. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért néz ki terhesnek, mert szedi fel télire magára a zsírréteget, hogy meg ne fagyjon.
2011. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!