Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak (9hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak (9hónapja vagyunk együtt) szeretnék adni tablóképet. és mit írjak rá? valami szerelmes legyen vagy olyan ballagási? Valami címet is adjatok vagy írjatok idézetet vagy verset

Figyelt kérdés
köszike előre is (:
2009. máj. 14. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"minden nap megszunik valami, amiert az ember szomorkodik, de mindig szuletik valami uj, amiert erdemes elni es kuzdeni."


ez egy ballagasi konyvbol van.

2009. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok szeretettel xy-nak xy-tól! SZERETLEK *esetleg becenév*

jah,és dátum :) és sok-sok szivecske :)

én ezt írtam rá, akkor mi már 2 éve együttvoltunk. :)

2009. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek (:
2009. máj. 14. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy írd rá, ahogy becézni szoktad, mittomén "Boborjánnak" vagy "nyuszinak" vagy "aranyhusibogaramnak" hő szerelemmel. Az nagyon aranyos, és személyes is, nem csak mintha valami huszadrangú rokonnak küldenéd el.
2009. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem tablóképre, de nekem ezt írta a párom egy képre, amit nekem adott:

"Fogadd tőlem ezt a képet, szeretettel és szerelemmel"

És aláírta. Lehet, hogy túl egyszerű, de nekem nagyon tetszett. :)

2009. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2. vagyok, kiegészíteném a válaszomat..:)

Ha csak egy bélyegméretűt adsz neki, arra nem sok minden fér, valóban csak a lényeg, hogy szeretettel...

Ha már nagyobb méretűt kap, arra írhatsz verset vagy idézetet, amit találsz a neten is.

Nekem ezek a kedvenc oldalaim, amiket gyakran olvasok:


[link]


[link]


Remélem találsz köztük olyat, ami a ti kapcsolatotokra íródott :)

2009. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! az én párom anno azt írta egy képére hogy. képet kértél tőlem hát adok de élni nem a képen hanem a szívedben akarok!:))
2009. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az utolsó tetszik!:))
2010. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!