Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami rosszra kell gondolnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami rosszra kell gondolnom ha a baratom masfel ev utan se mondta meg ki hogy szeret?

Figyelt kérdés

hozzateszem en se!

ra varok..

de mar ugy hozzaszoktunk, lehet sose fogjuk mondani..

nektek mikor mondta ki?


2011. dec. 5. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez egyszerűen borzasztó.Nem mondta ki, hogy szeret szerintem terhes vagy, egyébként ha kimutatja nemtom mit rinyálsz
2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zeronibble ***** válasza:
Biztos nagyon fontos a szeretlek-szeretlek, Gary Chapman meg se említi.
2011. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan hu de nagyon ki se mutatja..
2011. dec. 5. 19:07
 4/9 asdface ***** válasza:
Hunyd le a szemed. Gondolj az együtt töltött időkre,élményekre. Szedd sorba a pozitív és negatív tulajdonságait egy papírra. Ha több rossz tulajdonság jut eszedbe,mint jó, akkor már tudni fogod nélkülünk is a választ.
2011. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zeronibble ***** válasza:
2011. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És? Te sem mondtad neki. Fifty fifty.
2011. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

en jobban szeretnem ha o mondana ki eloszor, de ha kimondana se biztos hogy en is utana azt valaszolnam hogy en is szeretlek.

hulye kerdest tettem fel, en se mondom ki megis szeretem!

:D

2011. dec. 5. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő is így van vele.. Vagy nem tudom.
2011. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vártam, hogy ő mondja ki először, addig nem akartam, nekem ez a szó nagyon sokat jelent, nagyon kevés embernek mondom, és nem is dobálkózom vele... csináltam nek iegy keresztrejtvényt a közös emlékekből, élményekből, a megfejtés az volt h "szeretlek"... Annyira örült neki, olyan jó volt látni az arcát, nagyon zavarba jöttem, azt válaszolta h én is szeretlek.. és össze vissza puszilgatott..:D valahogy csald elő belőle:D
2011. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!