Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el életem eddigi legnagyobb szerelmét?

Figyelt kérdés
20/L
2010. ápr. 25. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

jöjj össze velem, aztán ehetünk majd együtt mézet:$


20F

2010. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű. Próbáld meg mahad vmivel lefoglalni. Ismerkedj,és próbálj minden olyan dolgot elrakni,ami rá emlékeztet.
2010. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejtened? Tanulj a hibáidból és ha már úgy érzed hogy magadban végleg, őszintén lezártad azt a kapcsolatot CSAK AKKOR kezdj valaki mással!
2010. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért akarom elfelejteni mert nagyon szenvedek hogy nincs velem :(:( És így nem akarok tovább élni :(
2010. ápr. 25. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogom elfelejteni, mint ahogy én sem felejtettem el, legfeljebb tompulni fog ez az érzés.

Azt tanácsolnám, hogy ismerkedj, barátkozz, és minden jobb lesz meglátod :)


Ha szeretnél beszélgetni valakivel, bármiről, írj bátran privire.


25F

2010. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sehogy.
2010. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó vagyok.......ilyet még viccből se mondj, hogy nem akarsz élni, ne butáskodj
2010. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha egy fiú barátom kérdezné, akkor azt mondanám rúgj be, szedj fel valami csajt, dugd meg, máris jobb lesz. Mindezt nem a sablonok miatt, hanem mert nem ő lesz az utolsó szexuális élménye, nem ő lesz az "utolsó nő" az életében. Ettől persze nem fogja elfelejteni,de egy kicsit könnyebb lesz, és látszik egy új út, hogy lehet mással is lenni.


Egy nőnek ezt így nem mondanám, mert ellenkezik az elveimmel, és nem lenne jó, ha elterjedne rólad hogy egy k. vagy. Szerintem menj el a barátnőiddel bulizni, szedj föl valami jó pasit, nem kell vele lefeküdnöd, csak flörtölj vele, hogy lásd, másnak is kellesz, más is tekint rád nőként, stb stb.


Aztán pedig szeirntem töltsd ki a mindennapjaidnak azt a részét, amit ő foglalt el. Pl hétvégi mozizás, esti filmezés, séta, stb. Kedj bele valami nagyobb projektbe, olvass, találkozz a barátaiddal (biztos rég láttad őket, a kapcsolatban könnyen el tudnak veszni) akiket rég nem láttál, próbálj ki új sportokat, menj el edzeni valamit (futás, kondi, akármi) és élj. Hogy ne otthon punnyadva gondolkodj egész nap h milyen szar egyedül.


Aztán szépen lassan elhalványul az emlék. Teljesen nem tudod elfelejteni sohasem, de egy idő után szép emlékké válik majd.


Nekem is volt egy lány kb 2 éve, akit hihetetlenül szerettem. Igaz, azóta nem voltam szerelmes senkibe, de már másfél éve van barátnőm, akivel nagyon jól elvagyunk. Mondhatni boldog vagyok. Ő pedig már csak egy közepesen szép emlék.


(21/f)

2010. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6évembe telt valakit elfelejteni...16éves koromtól 22ig...
2010. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég sikerült túltennem magam a volt barátomon, 1 évvel a szakítás után. Egyszerűen találkoztam vele, leültünk beszélgetni, és rájöttem, hogy teljesen kiábrándító. Megváltozott, és rossz irányba, a jó pasiból, akit régen láttam benne, egy csőd lett. Lyukas fogak, kopaszodás, idétlen viselkedés... próbáltam kiemelni a rossz tulajdonságait, és máris könnyebb volt elfelejtenem.
2010. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!