Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

A távolság miatt ami 35-40km ezért suli időben csak egy héten egyszer tudunk csak találkozni de már 3hónapja ismerem. November 11-e óta járunk.


Nemsokára karácsony,és szeretnék neki venni valami ajándékot. De nem tudom,hogy így a kapcsolat elején mit vegyek neki..

Régen focizott de már abbahagyta,szeret cigizni,meg néha néha iszik,szereti az édességet meg a reggae zenét..


Fogalmam sincs,hogy mit vegyek neki.. Sokan mondták,hogy vegyek neki egy plüssöt,vagy bögrét amiben plüss van meg mellé édességet. Sok lánytól hallottam,hogy a barátjának adott plüssöt.

Nem tudom,hogy egy 16éves fiú mennyire örülne ennek :D Bár sok fiú mondta nekem,hogy mikor egy plüssöt kapott a barátnőjétől nagyon örült neki.. Hát nem tudom.


Ti szerintetek mit vegyek neki? Piát nem akarok,mert az milyen már karácsonykor?:D


Azt se tudom,hogy Pécsen hova menjek vásárolni e ügyben..:D Mivel nem lakok ott de az van hozzám a legközelebb és ott több a választék szerintem.


16/L


2011. dec. 5. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szilvás buktát ! Mert azt szereti.
2011. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Talán én? ***** válasza:
100%
inkább csinálj neki (1 jóóóh ki ados szexel teli éjjjszakát :D na az tuti maradandó :D)
2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szexszel még várnék.. :D
2011. dec. 5. 21:51
 4/11 .:Laci:. ***** válasza:
100%
a plüss nem rossz ötlet, csak annyi a baj vele, hogy porosodik a polcon az első hét után :D de ha cigizik, akk pl vehetsz neki egy ízesített cigit is, nem olyan drága olyan 1000 egy doboz és van egy csomó ízesítéssel :) a vanília és a mangó a legjobb sztem de hát ízlések és pofonok :D
2011. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nikotin tapaszt.

hú !!!így hirtelenjében nem is tudom hogy azt is csak felnőtteknek adják ki vagy sem

2011. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél neki plüsst, semmi képpen sem!

A fiúk akkor örülnek neki, ha tényleg nagyon szerelmesek a lányba, akitől kapják. Ez nem hiszem, hogy ennyi idő alatt kialakult volna.

Inkább majd valentin napra vagy fél évre. :)

Ha cigizik, nem rossz ötlet az ízesített cigi. Vehetsz szivart is, gravíroztathatsz gyújtót, hamuzót vagy cigitárcát.

Vehetsz CD-t, ha van neki alapból is, nem csak letöltött zenéket hallgat, de csak akkor. (amúgy felesleges. nem is tartom túl valószínűnek.)

Vehetsz pólót, karkötőt, sálat...

Piros-sárga-zöld mintás valamit is...

Különleges édességeket is.(nem két tábla boci csokira gondolok)

Esetleg készíthetsz neki mézeskalács-házikót.:)

Társasjáték esetleg. Parfüm, mozijegy, kalap :D

Piát egyértelműen ne vegyél, karácsonykor tényleg nem illik. Kiráz a hideg a reklámoktól: karácsony, meghittség blabla..akciós unicum meg sör. hát szép :D

Ha anyáskodó és szeret gondoskodni midnenről vehetsz neki cserepes virágot is :) Nem jut más eszembe. Remélem valamit tudtam segíteni.

2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám :D sokat segítettetek:$

Hol lehet olyan gyújtót kapni amit lehet gravíroztatni?

És melyik mennyibe kerül?

És hol lehet gravíroztatni? :D

2011. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 .:Laci:. ***** válasza:
100%
én egy Amsterdam üzletbe vettem 2500-ért egy szépet barátnőmnek, ott ingyen gravíroztak is rá :)
2011. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most már mindegy.. Jó,hogy nem vásároltam be,csak fölöslegesen tettem volna. Szakított velem..
2011. dec. 16. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom:'(
2011. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!