Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igy "normális"? Ugye ez igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy "normális"? Ugye ez igy (is) srerelem:)

Figyelt kérdés
Tudom azt h minden kapcsolat másmilyen...a miénk nagyon sok akadály mellett indult, és pár hónap telt el, mig igazán közel engedtük egymáshoz magunkat. Néha úgy érzem az egész életemet letudnám élni vele, és mindent képes lennék megtenni érte, a szerelmet sem tudnám elképzelni nélküle...viszont elég sokat marjuk egymást apró apró dolgokon, ilyenkor pedig annyira dühös vagyok, h már szinte gyűlölöm...néha úgy érzem se vele se nélküle...de szeretem?!
2008. márc. 25. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
szerelem...bocsi
2008. márc. 25. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húha... nehéz kérdés... ha hirtelen kelsz ki magadból, próbálj meg először elszámolni magadban 10-ig mielőtt bármit is mondanál/visszavágnál a párodnak. A gyűlölet biztosan csak ezért van. De idővel úgyis érezni fogod, hogy Ő-e az igazi vagy nem. Sok sikert! Csyo
2008. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm nem tudom:S azért ha már valaki felteszi azt a kérdést h szereti e egyáltalán nem jo jel. Azt h mti érzel nem tudom. Én sose érzem azt a barátom iránt hogy néha már gyülölöm. Pedig egy éves kapcsolat, és nekünk is nehézkes volt az eleje.
2008. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyűlölet szerintem nem gyűlölet olyankor, csak hirtelen felinduló düh, méreg, harag iránta. Gondolkozz csak el rajta...

És ne hergeld fel magad magad az apró dolgokon. hallgasd meg az álláspontját, mondd el a sajátodat, és kössetek kompromisszumot! Máshogy nem lehet a kapcsolat normális, csak ha mindenki enged a maga igazából, és így kialakul egy egység. Próbálkozzatok!

2008. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg , a problémát és ne hergeld fel magad egyből , ez a 10ig számolj el magadba is egy jó ötlet! és ezért mert sokat veszekedtek vagy iesmi nem azt jelenti hogy gyűlölni kell a másikat ....!De azért jogos ez a szempont hogy se veled se nélküled de azt gondolom , hogy ezt csak akkor érzed amikor éppen roszba vagytok pároddal és ez csak egy átmeneti állapot ...!!
2008. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) igen... rájöttem tényleg nem gyűlölöm...és igen, csak átmeneti mikor azt gondolom h se vele se nélküle...
2008. márc. 26. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdekes....ebbena pillanatban gondolkoztam el ezen en is...mert en is pont igy vagyok a baratommal...de arra mar rajottem h szeretem, es szerintem te is! A nehezebb dolog ami a szeretet koveti, h kepes vagy turni az aprosagokat..nagyobb e a szerelmed erte? mert ha igen, akkor igazi a szerelem.
2008. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!