Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetetk is gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk is gusztustalan az, amikor egy ötven év körüli pár turbékol?

Figyelt kérdés
Az apukám 52 éves, elvált az anyukámtól (amit meg is értek), s most van egy új barátnője, aki 51 éves, s nekem szinte hányingerem van, amikor látom, hogy bazsalyognak egymásra, fogják egymás kezét, amikor sétálnak az utcán, apukám néha a konyhában is, miközben a csajszi főz, megölelgeti, meg hasonlók. S gondolom az ágyban is nem csak alszanak. Brrrr... Szóval, szerintem ebben a korban már nem illik az ilyemi, elvégre már mindketten öreg (vagy inkább VÉN) emberek, ahogy a nagyanyám mondaná, ötven és a halál között állnak. Ilyen korban már inkább sírhelyet kéne nézzenek maguknak, nem pedig szerelmeskedni!!!!

2011. dec. 6. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha apádnak nem tutujgatnák a Jancsiját te itt se lennél.. Mondjuk jobb is lenne a világ az ilyen emberek nélkül.Szóval megtudom érteni a bánatod.
2011. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy szidjátok a kérdezőt, de...

Egy átlagos 35 év feletti pár már unja egymást. Egy friss kapcsolatban pedig mindenki turbékol. Életkortól függetlenül.

Furcsa és természetellenes lehet a kérdező számára, hogy az addig "felnőtt" apja úgy viselkedik, mint egy tini.


Engem érdekelne, hogy a kérdező:

- milyen idős

- van-e testvére (ha van: korkülönbség)

- szimpatikus-e neki az 51 éves csajszi

2011. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de TÖK HÜLYE VAGY!

Nekem van egy jó cimborám aki 72éves és a legnagyobb szopató akit valaha láttam.Mennyi idős vagy 12?

Kívánom hogy neked ha 50leszel SENKID NE LEGYEN!

2011. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12es

ha az apja 50 év körüli, feltételezem, hogy nem 10 éves, de hát ki tudja.

de ha felnőtt ember, akkor tudnia kellene, hogy a szülei attól, hogy elváltak, nem maradhatnak örökké abban a státuszban, hogy elvált. ez nem egy stigma, amit örökké viselniük kell. joguk van a boldogsághoz nekik is.

anyumék is elváltak, lett is új pasija, sőt, én bátorítottam, hogy legyen. és nem azzal van bajom, hogy boldog, hanem azzal, hogy mióta vele van, a nagy turbékolás közepette szépen odaköltözött, azóta le se szarja a fejem, havi egyszer ír egy sms-t, hogy élek -e még, kb fél éve láttam utoljára, mert sorra lemondta a találkákat. szóval a kettő között az a különbség, hogy a kérdező önző, míg én azt hiszem jogosan várhatom el, hogy ne félévente egyszer lásson a saját anyukám, miközben egy városban élünk...

2011. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves szerencsétlen 13-as! :-)


Nem haragszom, hogy ordítva lehülyéztél, mert tőled ez hízelgés.

Remélem akad itt olyan is, aki olvasni is tud, nem csak írni.

2011. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 14!


Mivel nem a kérdező apjával van probléma, hanem a kérdezővel, ezért szeretném ismerni a körülményeit. Meggyőződésem, hogy nem válaszra, hanem segítségre van szüksége.

2011. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A kézfogás, ölelés és összemosolygás százévesen sem gusztustalan.
2011. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
igen, undorító..
2011. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy Woody Allen idézet (egyik filmjéből) jut eszembe. (Elnézést, ha nem pontos, fejből írtam.)


"Hogy a szex undorító? Csak ha nagyon jól csinálják."


A 20 évesek azt hiszik, hogy a szex az ő privilégiumuk. Pedig csak a 30-as 40-es korosztály műveli igazán magas fokon.

2011. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én ismerek egy 50es házaspárt, akiket nagyon bírok. És szerintem olyan aranyosak hogy még 20-30 év után is ugyanúgy fogják egymás kezét és jó látni, hogy van esély hogy valaki még akkor is ugyanúgy szereti a másikat :) Én szeretem csak úgy nézni őket
2014. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!