Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés egy barátodnak bevallni h többet érzel iránta? és ha visszautasit utána lehet olyan a barátság mint előtte? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem - és köszönjük a tizenötezredik ilyen kérdést.
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés. Nem lesz többé barátság. Ne tedd.
2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te vagy a fiú? Egyébként helyzetfüggő. Inkább szép lassan közeledni felé, célozgatni érdemes, és figyelni a reakcióját. Ha úgy látod ez már sok, akkor maradsz annál amit még engedett/élvezett. Egy idő után megint megnézheted, hogy változott-e. Ne rohand le semmiképpen sem az biztos. :)
2011. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
fiu vagyok 24évesek,és már ahogy te fogalmaztál lerohantam
2011. dec. 6. 20:50
 5/30 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok és nem tudom igazából, hogy jól tettem e... azóta elég kellemetlen köztünk a légkör, pedig annyira jóban voltam vele :S de ha meg nem mondtam volna semmit akkor meg én bántam volna évekig
2011. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Egyik lányismerősömmel jártunk 2 hónapig (előtte 6 hónapja voltunk barátok), de azt mondta, h szerinte ez nem működik és inkább maradjunk csak barátok. A szakításnak már több, mint fél éve, de barátok vagyunk. Sokat beszélünk, nevetünk, ugratjuk egymást...szóval ha nem jön össze komoly kapcsolat, még mindig megmaradhat a barátság.

20

2011. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
igen csak hát ebben benne van az h ugymond elhidegülünk egymástol amit nem szeretnék mert tök joban vagyunk/voltunk mert azota nem beszéltünk
2011. dec. 6. 21:06
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
És 24 évesen sem tudsz még helyesen írni?
2011. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
most az ékezetekre gondolsz?
2011. dec. 6. 21:10
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Többek között... ékezet, nagy kezdőbetű, vessző, rövidítés. Helyesen valahogy így kellett volna kinéznie:


Mennyire szerencsés egy barátodnak bevallani, hogy többet érzel iránta? És ha visszautasít, utána lehet olyan a barátság, mint előtte? Vélemény?

2011. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!