Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány a suliban többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a suliban többször nézett engem, hogy menjek oda hozzá bepróbálkozni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy unalmas leszek neki, milyen legyek, hogy megfeleljek?
2011. dec. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bepróbálkozni kell, hanem kedvesnek lenni, aztán jöhet a többi:)
2011. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kedvesnek lenni = unalmasnak lenni


legtöbb lánynál

2011. dec. 7. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz....21L
2011. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal szimpatikusabb, amikor ilyen édesen, mosolyogva odajöttek hozzám..minthogy na hali, mi a szitu? nem vágod a poént? szöveggel:) aztán mehet a szórakoztatás, hogy ne legyél túl kedves:) a poénok utána magától jönnek, csak valaki nem tud poénkodni, az meg nem a TE hibád:) én rögtön nevetésbe eredtem 2mondat után a többi fiúval, és valamikor miattam..L/17
2011. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön bepróbálkozni. ismerkedjetek :)
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyél kedves. Legtöbb fiú így gondolja, mint te, hogy a kedves = az unalmassággal, mikor egyáltalán nem! Osztálytársaim is nagyon jópofának tartják magukat, idióta poénokkal, és nem értik meg, hogy nincs bennük semmi vicces. Először ismerkedjetek kicsit össze, utána már tudni fogod hol a határ viccelődés terén is, ekkor már jöhetnek a poénok, persze előtte is, csak érted... ne bunkón. Ne az a "Meghúzom a copfját, mert akkor majd felfigyel rám." legyen belőle.
2011. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem szólók először csak ismerkedés kedvesség, persze nem bájolgás, mert az se jó...
2012. aug. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

senki sem egyforma

ha velem valaki kedves,arra kétféleképpen reagálok:

-ha a cukin néz ki tehát bejön külső alapján,meg az eddigi vélemény alapján akkor még cukibbá teszi magát

-vagy ha nem jön be,akkor végighallgatom,max. egyszer elmegyünk valahová,hogy picit kielégüljön,de nem akarom hülyíteni.

2012. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!