Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szebb lány lecsaphatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clarisse Little kérdése:

Egy szebb lány lecsaphatja a páromat, ha én átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

hello!!!


mostanság az a félelmem, hogy akármilyen csinosabb lány van velünk vagy a közelünkben, én egyből rosszul érzem magam és kész selejtnek érzem magam mellette, és félek a páromnak is megakad rajta a szeme... lehet ez féltékenység, de nagyon félek ettől... éntiszta szívből szeretem és szntem ez nem elég, ha egy ilyen szép lány van a közelünkben...


pá. :((((


2011. dec. 7. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dobjál magadrol meg a másik lányrol egy képet és megmondom a tutit :D
2011. dec. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak közös élmények, emlékek és szeretitek egymást, akkor ez olyan szinten feléd billenti a mérleget a párodnál, hogy nem is gondol egy másik csajra. Én már lassan 9 éve vagyok a párommal.. akárhányszor elgondolkozom egy másik lányon, mindig számba veszem, hogy vajon menyi esélye van annak, hogy a kiszemelttel kibírnék ennyit. Eddig 9 évig kibírtam megcsalás nélkül, ezután is kifogom. Még nem találtam egy tökéletesebb lányt... hozzáteszem barátnőmnek is van rengeteg hibája.. de kinek nincs?
2011. dec. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mokusnyul válasza:
le.
2011. dec. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismegnézem a jócsajokat de tudom h kb egyikse szeretne úgy mint a bnőm.:)
2011. dec. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, az akkora pluszt ad, hogy a másik - akármilyen - lány csaknem esélytelen lesz.


Míg ha féltékeny vagy, az már önmagában is rongálja a kapcsolatot!

2011. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a lány szép akkor a párod megcsodálja és megbámulja. Szívesen van a közelében és szívesen is áll szóba vele, de a szépség vonzalma csak eddig tart, kivéve ha jó a csaj s€gge, mert akkor lehet h gerjed rá, v a nagy mellére, és feláll neki a csajtól. Viszont ami lényeges h milyen a csaj belsője. Egy izgalmas lány aki valami nagyon vonzót és újat tud mutatni és sejtetni, az mindig nagyon vonzó!

Te csak egy nyavajgó folyton aggódó szomorú csaj vagy, aki csak szenved, de az új csaj, erős, vidám élettel teli, és harcra kész! Sokkal nagyobb potenciállal bír és sokkal ígéretesebbnek tűnik. Ezt az egyensúlyt kell helyreállítanod!

Magaddal kell foglalkoznod többet nem a fiúddal!!! Az ilyen helyzetekben a nők tesznek a legtöbbet a megcsalás serpenyőjébe és a mérleg úgy bukik át! Ki tartana vonzónak egy erőtlen, kételkedő, leüllepedett, aggódó, folyton kesergő csajt????!!!!

Olyan ez mint az immunrendszer. Erősíts és a veszély kisebb lesz!

Amúgy meg ha van sok vita vagy egyéb rossz kellemetlenség, akkor a fiúd könnyebben keresi az újat.

27F

2011. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 06:47

Ez csak a szerelem rózsaszín ködös időszakára vonatkozik!

2011. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem s számít, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Én 10 évig bírtam. Egy-két évvel korábban nem gondoltam volna, hogy el fogunk válni. De a barátnőm (feleségem) minden csinos lányra féltékeny volt. Akkor sem lehetett volna féltékenyebb, ha megcsalom. Akár félre is léphettem volna. Inkább elváltam és kerestem egy olyan nőt, aki nem problémázik azon, hogy más lányokkal is szóba állok.
2011. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ilyet csak a nők csinálnak, hogyha van egy szebb pasi akkor egyből rohannak hozzá, a másikat meg leszarják. A férfi elfogad olyannak, amilyen vagy. Ha nem lennél neki tökéletes, akkor össze se jött volna veled.
2011. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelőnek írnám....olvasd figyelmesen a kérdést...nem azt kérdezte,hogy a pasi ugrana-e a csaj kezébe...hanem azt,hogy a csaj lecsaphat-e a párjára? és igen,bármikor lecsaphat...azmár más kérdés,hogy a pasi hogy fog állni a szituhoz. nekem is átlagos a bnőm és sokan is csak néznek,hogy én hogy lehetek az ő pasija...speciel én komoly kapcsit akartam és a belső fontosabb volt,szal ennyi.elég a tudat,hogy soksok xx nőt,meg azokat a nőket megkaphatnám :) nekem bőven elég ennyi. ha szeretitek egymást,ne parázz ettől mert később probléma is lehet ebből a kapcsiba.


23/F

2011. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!