Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig azt szeretjük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azt szeretjük, aki mást szeret, vagy aki minket nem szeret?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az biztonságos. Ebből nincs konfliktus a párkapcsolatban, nincs szakítás, nem kell kompromisszumot kötni, nem kell alkalmazkodni, nem kell erőfeszítést tenni.
2011. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert az a jó csaj/pasi akinek már van valaki e de nem mindig. illetve ritka akinek nincs.
2011. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lassan úgy érzem,már csak én hiszek az igazi szerelembe..elég sz@r.

És nem mindig azt szeretjük,aki mást szeret stb. ..-.-"

2011. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, hogy szerelem, lehet inkább csak az elérhetetlenség vonzalma. Csomó ilyet olvasni ezen az oldalon is, hogy valaki nagyon odavolt egy lányért/fiúért, folyton rá gondolt, meg elállt a lélegzete, ha meglátta. Nagynehezen megismerkedtek, összejöttek, aztán akkor hirtelen elmúlt ez az egész.


Egyébként meg a szeretet feltétel nélküli, nem kérdezi, hogy mit tett a másik, tegyük hozzá - sajnos. Én is sokáig szerelmes voltam egy olyan lányba, és még mai napig szeretem szeretettel, aki egyáltalán nem érdemelné meg.

2011. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Valahogy mindig az kell, aki eldobhat. Akivel bizonytalan lehet minden. Az életem. A fájdalmam. Aki nem jön sokszor, s így megunni sem tudom. Aki nem ad sokat, s ezért mindig többre vágyom. Így szenvedek. A biztos valahogy elutasít magától. Biztossága nem érdekel. Mert elfojtana. Megváltoztatna. És még azt is tudom takarni, hogy mennyire félek. Mert a biztos is lehet majd bizonytalan. És azt nem tudom kiszámítani. Bekövetkeztekor pedig még jobban fájna. Azt akarom, hogy egy bizonytalan váljon biztossá. Néha képtelenség megmagyarázni engem. Van, hogy nem tudok hinni. Mint most. És létezik olyan pillanat, amikor elhiszem, változhatnak érzések irántam. Szeret. Csak nem tudja még. Akkor kéne felpofozni magam, és üvölteni, hogy ne álmodozz! Eldobhat. Meg is fogja tenni. Ne hidd, hogy biztossá válik! Ne hidd, hogy érezhet irántad olyat, amire vágysz, mert te érzed!"
2011. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azért, mert mindenki egy kicsit jobbat akar magánál, ahelyett hogy a hozzánk hasonlóak között válogatnánk.

példa: átlagos, csinos vagy szép lány-- gazdag, jóképű és minden nők álma férfit.


vagy: csúnya, butácska vagy tök átlagos fiú-- gyönyörű, okos nőt

2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!