Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van barátnőtök akkor ti nélküle mentek discoba vagy viszitek őt is? És ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha viszem,akkor csak ketten megyünk ,ami ritka jó egy kicsit külön lenni is!

Ha haverokkal megyek akkor nem szoktam,ő is mennyen a b.nőivel!

2011. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

külön-külön,együtt soha nem kivitelező.

Aki meg nem engedi a párját,mert jaj megcsalsz meg izéé,akassza fel magát!

2011. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta életem szeretlme egy este alatt 5 pasival smárolt, egy barátnőm sem ment nélkülem diszkóba. Mivel alapból rocker vagyok, magamtól nem megyek el, csak ha az aktuális barátnőm szeretne menni... ilyenkor én berúgok hogy ezen a tőlem igen távol álló helyen is fel tudjak oldódni, de mégis csak jelen vagyok...
2011. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külön megyünk, különben csak zavarna a dugásban.
2011. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!