Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemlem én egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlem én egyáltalán a szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok már 2 éve a lányba. Mindenki tudja akik ismernem én vagyok a legrendesebb srác, de vannak olyanok akik pont az ellenkezőmet hírdetik és szinte az ellenségeim. Pont ők a szerelmem barátjai. Mindenkivel megpróbálok mindig kedves lenni, meg nem sérteni, segíteni, és talán meg sem érdemlem, hogy boldog legyek? ps. 16 évesek vagyunk
2011. dec. 7. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy rendes srác soha nem állítana magáról olyat, hogy ő a legrendesebb. Ha most a szerelmed barátai utálnak, akkor baszhatod a helyzeted. Keress olyat, akinek a környezete elfogad.Megérdemled a szerelmet, de hülye ne legyél légyszi.
2011. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem érdemled meg a szerelmet! Ugyanolyan ember vagy, mit a többi, és ha valaki az ellenkezőját akarja veled elhitetni, azt megverem. Na, jó, nem szó szerint. Igen, megérdemled a szerelmet. És nem kell mindig azt tenni, amit elvárnak tőlünk. Szuper, hogy rendes akarsz mindenkivel lenni, de ne veszítsed el közben a saját személyiségedet sem. Nugodtan mondhatsz néha nemet is, ha tényleg nem tudsz megtenni valamit pl. Legyen önálló véleményed, és ne arra menj, hogy az embereknek tetsszél. Hidd el, az emberek nem várják el, hogy te valami felsőbbrendű lény legyél ahhoz, hogy szeressenek. Ember vagy, aki hibázik, ez normális. Az fontosabb, hogy mit kezdesz azzal, amit elrontottál. Pl bocsánatot kérni egy hibáért nagyobb dolog, mint mindig mindent tökéletesen csinálni (és közben frusztráltnak lenni).
2011. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

- nem vagy különösebben rendes srác, és a lány barátainak van igaza => rendesedj meg, és rád talál az igaz szerelem.

- rendes srác vagy, de a lány hülyékkel barátkozik, ami viszont róla is sokat elmond => hagyd a francba, ha ilyen emberek között érzi jól magát, lépj tovább és rád talál az igaz szerelem.

2011. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Üdv :)

Sajnos elkövettél egy alapvető hibát !!


ˇ"Mindenki tudja akit ismerek"


hidd el a csaj is tudja úgy hogy reppenj át egy másikra , ez jó tanács ja és aki nem tudja csak sejti

2011. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az semmit nem ér a csajozásban, ha rendes vagy. A lányoknak csak a külső számít.
2011. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ilyet kérdezel biztos nem!!! Veled nem lehet együtt élni!
2011. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!