Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elfelejtette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elfelejtette az évfordulót vajon?

Figyelt kérdés

A barátommal holnap lesz egy éve, hogy együtt vagyunk.(29 évesek vagyunk) Én készültem meglepivel.

Ő még anno mikor 3 hónaposok voltunk meglepett egy csokor virággal, de azóta semmi, mondjuk hónapfordulót hülyeségnek is tartom, de csak úgy nem kapok semmit. Kirándulgatni megyünk, névnapot, valentint, szülinapot nem felejtett.

De sztem elfelejtette az egyéves évfordulót, mindig látom, ha titkolózik, most semmi jele. Azt hiszem nem kapok semmit, de nem is az ajándék a lényeg, hanem hogy eszébe jussak. Lehet nem számít neki az évforduló. Mi lesz holnap? Csak én lepem meg? Ciki lesz eléggé, részemről is. Mit várjak ezek után tőle?:(((

Úgy összevagyok zavarodva, nekem fontos lenne ez a nap.


2011. szept. 1. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedbe nem aggódnék, pasik hajlamosak az ilyenre. Az is lehet, hogy van gondja ami miatt kiment a fejéből, vagy azt sem tudja hányadika van (néha én is így vagyok ezzel és nő vagyok). :)

Szerintem nyugodtan szólj neki, hogy ugye emlékszik, hogy holnap van az évfordulótok? :) Lehet hogy akkor észbe kap, de ezen sem szabad megsértődni.

Megharagudni akkor kell, hogyha szólsz neki és látszik rajta, hogy le sem füttyenti az egészet. Na akkor az már gáz....

2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is előfordult, de enme ez ami igazán fontos.. Már 6és fél éve együttvagyunk és a Férjem :) Add Neki oda az ajándékot jókedvűen, de ici picit csalódottan is, h tudod, Ő elfelejtette.. Hidd el sokkal jobban fogja bántani a lelkiismeret ha nem hisztizel, és nem borulsz ki. :) Sok boldogságot Neked :)
2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Figyelmeztetni nem akarom, az milyen már.

Lehet átadom és meglátom mi lesz.

2011. szept. 1. 12:35
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
bocsi: de a férfiak már csak ilyenek... fel se vedd!:))) nyugi van:))
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Nők meg keverik a jobbat meg a balt, na bumm.

Én is kiirhatnám kérdésnek.

2011. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

szerintem nem gáz ha figyelmezteted. Az neki lesz gáz hogy ő nem vett semmit.

Én biztos mondanám neki hogy tudod mi lesz holnap ugye? Már egy éve együtt.

2011. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 reptoid ***** válasza:
52%

Én még a saját születésnapomat is elfelejtem, nemhogy egy évfordulót.

Ne reggel add oda neki, hanem várj vele ameddig bírsz. Ha estig se lesz semmi, akkor eldöntheted, hogy odaadod-e a sajátodat, és akkor még kínos szitu sem lesz.

2011. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29 évesen ezen előre cidrizni, kicsit sok :) Nyugi, holnap meglátod mi lesz, nem tini vagy hogy előre nyaralj ezen a kérdésen....szedd össze magad, felnőtt nő vagy, holnap este köszöntöd, ha ő nem, akkor na bumm, majd pironkodik, bocsánatot kér és kiengesztel :) (nálunk is volt ilyen, pasiknál előfordul simán)
2011. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már úgy,h izgatottan készültem ajándékkal,tortával,szép ruhával,minden ő meg csak nézett...Csalódott voltam (nem kicsit),mert 3. évfordulóra annál,h "jajj,most nincs pénzem" többet vártam,mivel ő dolgozik,és már előző hónapban is eszébe juthatott volna az évfordulónk,és félre tehette volna mondjuk egy kis virágcsokor árát,mint ahogy én is spóroltam az ajándékokra már időben,mert ösztöndíjon kívül semmi pénzem nem volt-az se sok. Na de nem lett ebből gond,mondtam,h 'nem is kell semmi,az a fontos,h itt van velem'...
2011. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Mit várjak ezek után tőle?:((( ".

Jajj ne legyen már ez ekkora probléma. Én lány létemre elfelejtettem a miénket:D Előfordul, emberek vagyunk, ha meg minden mást ünnepeltek akkor szerintem fel sem háborodhatsz. Biztos hogy nem direkt nem akarja ünnepelni, vagy valami. Egyes kapcsolatokban ha csak ennyi lenne a probléma, boldog világban élnénk.

2011. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!