Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellhettem neki, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellhettem neki, én rontottam esetleg el?

Figyelt kérdés
röviden: nem volt sosem rózsás egy kapcsolat de elvoltunk, szünetekkel egymásra találásokkal. régebben sok mindent kifogásolt amikben úgy érzem megváltoztam mára. régen nem aludtam nála, keveset voltam ott, de így a végére ezek megváltoztak, talán megszerettem. őt viszont már nem érdekelte hogy kedvében járok, megváltoztam és szakítottunk megint, de most véglegesen úgy érzem. tudtommal nincs új barátnője. szerintetek miért nem értékelte és miért nem tudtunk végre jól elleni, mikor úgy éreztem most csiszolódtunk össze? 1,5 év kb.
2011. dec. 9. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem voltál már kihívás a számára.


Az embert többnyire az izgatja a legjobban, amiért küzdeni kell és nehéz megszerezni.

2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Talán éppen azért, mert már nem voltál érdekes a számára, hiszen a saját képére alakított. Eltűnt a kihívás.
2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és most hogy nem vagyok nem tűnhet fel neki hogy hiányzom?
2011. dec. 9. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Elso szerelem volt. 3 évig jártunk, kb. 5x szakítottunk. Se veled, se nélkuled. Végulis kikezdett egy lánnyal (pénz miatt) és végleg szakítottunk. Olyan 7 éve szakítottunk, de nem bántam meg. Nem illettunk ossze. Férjemmel 6 éve vagyunk egyutt, fel sem merult bennem a szakítás gondolata.
2011. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"végére ezek megváltoztak, talán megszerettem"


Miért kezdtetek járni, ha nem szeretted?! És ha hiányzik a szerelem/szeretet, mire alapoznátok egy tartós, tartalmas, szép és boldogító kapcsolatot?!

2011. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most azt vártad egy egyébként sem túl stabil lábakon álló kapcsolattól, hogy örökké tartson? Sztem csak szeretethiányos és kapcsolatfüggő vagy. Kicsit szusszanj, és scak akkor kezdj bele újabb kapcsolatba, ha tényleg érzel vmit a másik iránt... most csak a megszokás miatt érzed úgy, hogy szereted, mert még magad sem vagy benne biztos. Jobb is, hogy vége lett így.
2011. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

másfél évig voltál olyasvalakivel, akit csak a vége felé kezdtél megszertni. tipikus nyüglődős, semmilyen kapcsolat, szerintem ebből lett elege, amit én maximálisan meg tudok érteni, annyi kiegészítéssel, hogy a helyében már jóval korábban szakítottam volna. tudod, nem csak akkor koccolnak le az emberek, ha jön valaki más, hanem akkor is, ha a jelenlegivel már nem elég jó. valóban kapcsolatfüggőnek tűnsz, a te gondolkodásod szerint "mindegy milyen csak legyen, ergő addig nem váltok, míg nincs más". nem akarlak megbántani, de ez a véleményem és te azt kérdezted


remélem, tanulsz majd ebből és legközelebb már másképp csinálod

2011. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegul is mit szerettel meg benne? Azt hogy allandoan kritizalt, csiszolt?

Elerte amit akart, most mar nem kellesz neki. Legkozelebbi kapcsolatban legyel hu magadhoz, tartsd meg a sajat ennedet.

2011. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kitartottam az énem mellett ezért is nem voltam olyan az elején. most szerettem meg úgy érzem, de már mindegy. az eleje tényleg szar volt és nem kellett volna
2011. dec. 9. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:

"szerintetek miért nem értékelte és miért nem tudtunk végre jól elleni, mikor úgy éreztem most csiszolódtunk össze?"


Nem tudjuk, mert igazán fontos információt nem közöltél a kapcsolatotokról. Egyébként úgyis őt kellene meginterjúvolni hozzá, hogy ezt megtudjuk. Szerintem felejtsd el az ügyet, gondolom, fiatal vagy, ilyenkor az emberek gyorsan változnak, nem tartósak a kapcsolatok.

2011. dec. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!