Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MÉRT? MI A F***** BAJA VAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MÉRT? MI A F***** BAJA VAN VELEM? Amúgy nem muszáj válaszolni rá csak már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon is bejön nekem, de elmondása szerint Ő nem tartja magát jó pasinak és szerinte "túl szép vagyok hozzá", mindíg megígéri, hogy keresni fog de nem teszi. L/20
2011. dec. 9. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem volt fiatal. De szerelemnél nem a kor számít XD
2011. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vécés nénik is vágynak a törödésre. :D
2011. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát valami nem oké a srácnál :) Nálam is vannak csajok akiket "túl szépnek" tartok ahhoz, hogy komolyabb próbát mernék esetleg tenni vagy komoly reményeket fűzni hozzá, de ha tudom, hogy egy ilyennek bejövök akkor hülye lennék elutasítani valami gagyi szöveggel :) 21/F
2011. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor két lehetőség van :) Vagy hülye a srác vagy egyáltalán nem is tetszek neki... xD
2011. dec. 10. 19:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Legközelebbi buliban b_sszatok be, és smárold le jól.
2012. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!