Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, mit szólnátok ha a barátnőtök kijelentené, hogy érdekli őt az autószerelés és elkezdene egy sulit?

Figyelt kérdés
Életszerű helyzet, én épp erre készülök.
2011. dec. 9. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
b*romság, lányokat is felvesznek, ismertem is több lány autószerelőt a sulinkban.
2011. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
megnyugodtam :D jövőre tervezem mert most másik sulit viszek, addig előképzem magam úgy döntöttem :D
2011. dec. 9. 17:43
 13/18 anonim ***** válasza:
oké, sok sikert hozzá, szép szakma, de nehéz, meg figyelj, hogy néhány szervízben ahol gyakorlaton kell lenni a lányokat megszólják, hogy mit akar autószerelő lenni stb. tehát kerüld az ilyen hülyéket.
2011. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
persze, lehet, én csak azt mondtam el, h a mi sulinkban elhajtották a lányokat. pedig komolyan gondolták.
2011. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jó sz*r suli lehet, fel is jelenthetik ezért őket
2011. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy férfi ismerősömmel ez a helyzet, de őt nem zavarja, pláne, hogy neki 26 éves létére csak a 8 általánosa van meg és nem is igazán küzd a továbbtanulás miatt. Ha kőműves lenne a barátnője szerintem az sem érdekelné. Mindenesetre érdekes pályaválasztás részedről, de sok sikert kívánok hozzá. :))))
2012. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ami azt illeti szerintem megtollasodna a csaj!Tutira a nők hozzá vinnék az autóikat!tuti business,és én nagyon bírnám, szeretem a belevaló csajokat,és ez bizony az!
2012. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

sztem is nagyon menő, h erre a szakmára pályázol!

az én barátom nagyon vidám szokott lenni attól, ha én is szerelgetem vele az autót.

sztem ne aggódj a pasid miatt, az autószerelés nem olyan egyszerű és hétköznapi feladat, mint a takarítás vagy a főzés, hogy elvárható legyen minden férfitól, h értsen hozzá. másrészt meg ezek a kötött nemi szerepek eléggé fellazultak manapság, egy férfi nem attól érzi magát férfinak, h megszereli-e az autót, lenyírta-e a füvet, mennyire jártas a politikában stb., ahogy egy nő sem attól, h milyen otthonosan rendezi be a lakást. az autószerelés egy szakma. de ha kétségeid vannak, kérdezd meg őt.

2012. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!