Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legfájdalommenteseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legfájdalommentesebb megoldás?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy a barátommal, eleinte minden jó volt, de aztán rájöttem hogy nem vagyunk egy hullámhosszon.

Ott kezdődött az egész - és most biztosan sokan lefogtok k*rvázni- nem áll fel neki. És ezen kívül mást nem csinál, mondta hogy 3 éve nem volt senkivel, és nincs nagy tapasztalata, de ez rosszabb mint amire számítottam, mert az egy dolog hogy merevedési problémái vannak, de se a kezét, se száját nem használja, és nekem innentől kezdve egészen elment a kedvem mindentől, szegénynek még második esélyt sem adtam, egyszerűen nem mozgatott meg elégé, szeretnék tovább lépni.

A gond ott van hogy most lesznek a vizsgái, na meg karácsony, ünnepek, nem lenne valami korrekt pont most elhagyni. de nagyon kellemetlenül érzem magam, mert folyton hív hogy bemutasson a barátainak, családjának, nekem viszont nincs pofám odaállítani tudván hogy nem sokára elhagyom, ő meg nem érti miért hisztizek és miért nem akarok találkozni senkivel.

Nem akarom bántani, kedvelem őt csak nem vagyok szerelmes belé.


2011. dec. 9. 19:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Levesbe vele épeszű ember ha nem is áll a f.sza akkor is megpróbál mindent megtenni hogy kielégítse a bnőjét :)
2011. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+1:)
2011. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Én nem k_urvázlak le, mert nem vagy az szerintem. Az teljesen természetes dolog, hogy minden nő igényli a szexet.

Sajnos elég széles körben elterjedt betegség ez férfiaknál. Szerintem forduljatok orvoshoz. Nem ő lesz az első meg az utolsó sem, akinek ilyen gondja van.

2011. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem mondd el neki, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, de talán azt nem kéne, hogy pontosan miért..elvennéd teljesen az önbizalmát :/
2011. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság hhogy nem te vagy egy k*rva, férfi létemre mondom hogy a pasid egy balfék. dobd ki, ő se tett túl sokat érted.
2011. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak alibi vagy neki? Ha szeretne, azért hozzád nyúlna néhanapján, ha impotens is.
2011. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hibáztathatom igazán, nagyon magábaszorult, három éve nem volt barátnője iszonyatosan stresszel és elég gátlásos, állítólag előttem is csak egy lánnyal volt. Az a baj hogy nekem nincs türelmem hozzá, nem érzem annyira elszántnak magam hogy szexuális felvilágosítást tartsak neki, pedig tudom hogy szeret és igyekszik, és marha szarul érezte magát mikor ott bénázott és sehogy sem akart összejönni. Egyszerűen nagyon tapasztalatlan és gátlásos, de ez más téren is nagyon látszik, nagyon érzékeny lelkű, lelkizős, én egy ennél férfiasabb barátot keresek, falra mászom a becézgetésektől, nyafogástól, gügyögéstől...

Számomra egyértelmű hogy ennek vége van, de tényleg nem akarom bántani, nem akarok maradandó sérülést okozni neki, szeretnék "szépen" szakítani, hogy mihamarabb túl tudjon lépni rajtam, és megtalálja a számára megfelelő lányt.

2011. dec. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!