Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy nekem szükségem van a sminkre?

Figyelt kérdés

Nem tartom csúnyának az arcomat smink nélkül, de imádom kihangsúlyozni a szememet (fekete szemceruzával, tussal, hosszú pillákkal), a barátom viszont mindig mondja, hogy nem kell, mert anélkül is bájos vagyok... Annyira idegesít! Mit tegyek?


20/l


2011. dec. 9. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
szarj a szájába.
2011. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
én se szeretnék vakolatot puszilgatni...
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki,hogy nőből vagy,és szükséged van erre.:)
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
elsőnél a pont. azt döntsd el te, hogy hogyan sminkelsz, de persze ezzel csak jót akar neked, talán azt hiszi, hogy a sminkben van az önbizalmad. De én se bírok úgy elindulni itthonról, hogy legalább a szememet ne húznám ki, esetleg szempillaspirálozzak...
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fesd ki őt amikor alszik és mikor felkel és megőrül mondd meg neki hogy addig fog sminkesen felkelni ameddig nem hagyja abba azt a beszólásait hogy ne fesd ki magad
2011. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vakolat nincs is, mert alapozót nem használok
2011. dec. 9. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább azt kérdezném, a barátod hogyan értethetné meg veled, h nincs szükséged a sminkre.
2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért a barátod dönt róla? Mond, hogy neked így tetszik és kész. Ha neki nem jó, akkor dolgozza fel valahogy ezt a "hatalmas" problémát. Nem a tulajdona vagy.
2011. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5.

Arra nem gondoltál, hogy a srác is vissza tudna vágni???

Elsőre nem lenne nagy para, másodikra megkérném, hogy többet ne. Harmadik után viszont visszavágnék. Mondjuk alkoholos filccel összefirkálnám az arcát. Abból tuti megértené, hogy ne csinálja többet.

Kérdésre:

Én sem szeretem a centis vakolatot. Szerencsére barátnőm nagyon szolídan sminkeli magát. Jobban szeretek az arcához érni, mint a vakolathoz. Meg nem kenődik el, ha hirtelen felindulásból akció lenne, ott, ahol nem tudná rendberakni a sminket.

2011. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,ne érdekeljen más véleménye,ha te szereted sminkelni magad,akkor sminkeld.Nehogy már más mondja meg,neked mi az ami jó
2011. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!