Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párok is szoktak egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párok is szoktak egymással játékosan birkózni? Ki szokott nyerni és milyen fogással?

Figyelt kérdés
Mi elég gyakran, a párom lovagol és lány létére nagyon erösek a lábai. :) Ha a combjai közé szorít, mindig nyer, mert fel kell adnom, olyan erősen szorít. :)

2011. dec. 10. 09:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam győzni :D 20/F
2011. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam győzni...,mert hagyják:D

21L

2011. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Köszi és azt is írjátok le légyszi ezután, hogy általában milyen fogással? Érdekel, hogy vannak más lányok is, akik alkalmazzák ezt a combszorítást. :)
2011. dec. 10. 09:44
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
jól belemarkolok a popsijába és nyertem is:D
2011. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mi úgy kezdjük, hogy lefekszek és ráül a mellkasomra + rátérdel a karomra. A másik lehetőség, hogy az ujjaimat töri ki vagy a karomat fesziti úgy, hogy ne nagyon akarjak megmozdulni.

Egy darabig hagyom magam, de utálom ha csikiznek. Neki ez a célja... Gyorsan lekapom magamról, hátrafektetem, bemászok a lábai közé, a kezeit lefogom és nyertem:)


21/f

2011. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés ebben a formában nem merült fel még bennem soha, szoktunk a csajossal birkózni, de az hogy ki gyöz szinte mindegy, mert az ilyen játékból mindig ugyanoda jutunk , ha ö gyöz, akk én leszek alul :)

Ha csak egy icipicit is komolyan vennénk, akk esélytelen lenne, teljesen mindegy mit csinál, 54 kg, én pedig 78, és nehéz fizikai munkát csinálok évek óta :D

2011. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Köszi ez eddigieket. :)
2011. dec. 10. 15:15
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

mért nem csikized meg vagy ilyesmi,kérdező?:D

és akkor már is kiszabadultál:d

amúgy én sosem szoktam nyerni,mert hát hogy nyernék már egy lány vagyok ő pedig egy fiúxd

2011. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 László22 ***** válasza:
100%
Nálunk legtöbb esetben ő nyer, (mert hagyom :)) De ha már kezd elszállni magától hogy ő nyert és én menyire csicska vagyok akkor megmutatom hogy menyire egyszerű nyernem akkor lentebb adja kicsit és ez meg körforgásban :D
2011. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesómmal szoktam bunyózni én 20éves vagyok fiú ő 21 éves lány mondjuk mindketten kick boxolunk ő 12 éves kora óta én 11 éves korom óta
2012. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!