Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok elég sok ideje de csak barátja vagyok. Az egyik legjobb barátjának tart és én viszont ebbe kezdek beleőrülni. Ahányszor próbálkoztam nála mindig barát maradtam. Arra gondoltam hogy most újra megkérdezem hogy akar-e többet mint barátság és ha nemet mondd akkor meg szeretném mondani neki hogy felejtsük el egymást mint barátot szintén mert így sose fogom túltenni magam rajta. Szerintetek ez a legjobb döntés?
2011. dec. 10. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen jó döntés ez az amit az eszed mond és helyes. Ha az eszed erősebb lesz mint a szíved akkor jó viszont lehet nehéz lesz, hogy elfelejtsd szal lehet hangember vagy és ugyanúgy koslatni fogsz utána,de ha nincs esélyed tényleg hanyagold, csak felkavarna.
2011. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...


szerintem akkor még kevésbé tudnád ezen túltenni magad, ha nem lennétek barátok sem...


de! először is kérdezd meg!

ha nemet mond, és te ezután meg akarod szakítani a barátságot, akkor biztos, hogy az életben máskor nem lesz köztetek semmi, mert egy nagy b@romnak fog nézni, főleg így, hogy az egyik legjobb barátok vagytok...! (saját tapaszatalat)


szerintem, ha nemet mond, akkor legyetek úgyanúgy barátok, meglehet, hogy a későbbiekben neki is megváltozik a véleménye, és belédszeret!


hány éves vagy?


majd légyszi írd meg, hogy mi történt, jó?


15/F

2011. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy batát(tényleg) lány, akivel együtt éltem közös albérletben, baráti szex is volt, de ennyi.

Eltelt több mint 10 év, de még mindig nem hevertem ki teljesen, öt kertesem mindenkiben.

Menekülj, felejtsd el, lépj tovább !

2011. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez úgy jön ki, mintha lelkileg zsarolni akarnád. Nekem is volt egy ilyen helyzetem, és csak azért összejöttem a sráccal, mert legjobb barátom volt és nem akartam elveszíteni. Aztán rájöttünk, hogy nem megy (nem jött, hogy megcsókoljam), és a "most járunk" feszültség elrontotta a barátságot is, nem tudtunk olyan felszabadultan beszélgetni, nem voltunk teljesen önmagunk, előjöttek a párkapcsolat eleji gátlások stb. Ez a "kapcsolat" ment egy hétig, aztán szakítottunk és már barátok sem voltunk. Ez 5 éve volt, azóta is csak köszönünk egymásnak (mert szomszédok vagyunk). Remélem ez tanulságos volt..
2011. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én jelenleg ezt látom a legjobb döntésnek mert ebből úgy tűnik nem lesz semmi így meg más lány iránt sose fogok így érezni. amúgy 16 vagyok
2011. dec. 10. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
optimális döntés!
2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!