Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljam meg hogy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg hogy szakítás után ne beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Szakítottak velem, és én nagyon szeretem őt. Tudom hogy ilyenkor nem tanácsos hívni azt aki szakított, de nagyon szenvedek. Hogyan lehet ilyenkor önuralmat gyakorolni?
2011. dec. 10. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mennyire megalázott amikor szakított veled. Legyen benned annyi tartás, hogy nem fogsz csúszni-mászni utána, hanem méltósággal állsz arrébb.
2011. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felfognád, hogy nem kellesz neki, nem akarnád keresni... Javaslom először ezzel a gondolattal barátkozz meg. Felesleges vagy számára, nem akar tőled már az ég világ semmit sem.
2011. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne álld meg, hívd fel, legyen mit elmesélnie röhögve az esti buliban a haverjainak...
2011. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
töröld ki a számát a telódból.Ha erre magadtól nem vagy képes,add oda apádnak/anyádnak/haverodnak/barátnődnek,és kérd meg,tegye meg helyetted...s bár nem írtál életkort,de helyette próbálj inkább tanulásba/munkába/haverokba vagy barátnőkbe temetkezni,életkorodtól és nemedtől függően...
2011. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a pontos okokat, és én tisztán szeretnék látni, hogy rendesen, kérdőjelek nélkül túl tudjak lépni rajta.
2011. dec. 10. 13:09
 6/12 LadyLee ***** válasza:
Töröld ki a számát, elérhetőségeit a telefonodból, egyéb helyekről. És egyébként gyűjts össze mindent, ami vele kapcsolatos, rá emlékeztet és attól függően, hogy mennyire haragszol rá, mennyire szúrt ki veled, vagy esetleg pont nem, csak nem működött a kapcsolat, vagy gyújtsd fel a cuccait, vagy nagy szeretettel csomagold el egy szép dobozba, amit lezársz és elteszel valami félreeső helyre, az emlékek közé. Nekem ezek a rituálék segíteni szoktak. Majd utána menj el berúgni, de előtte mindenképpen töröld a számát, és legyen veled valaki, aki vigyáz rád, mert különben részegen tuti felhívod / megkeresed.
2011. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez egy 9 éves kapcsolat volt, nem pedig pár hetes vagy csak pár hónapos.
2011. dec. 10. 13:10
 8/12 LadyLee ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod a pontos okokat? Mit mondott?
2011. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt akarta hogy magamtól jöjjek rá a viselkedéséből. Hanyagolt, nem kedveskedett, elvonult tőlem, stb.
2011. dec. 10. 13:13
 10/12 LadyLee ***** válasza:

Jaj, de tipikus. Ismerős. A legtöbb pasi annyira alamuszi, hogy nem mer elénk állni és őszintén tálalni a tényeket és inkább megpróbálja elérni, hogy te tedd meg...


Na figyelj, ez egy valamit jelent: a srác már nem szeret, kihűlt a dolog, elveszett a szikra. Az pedig, hogy nem volt annyi vér a pucájában, hogy ezt maga tálalja neked, arra utal, hogy egy beszari kisfiú és nem sokat vesztettél azzal, hogy lelépett. Fel a fejjel és irány előre!

2011. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!