Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretnék menni külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretnék menni külföldre, akkor már nem is szeretem a párom?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni Németországba tanulás miatt, 20 éves vagyok ő 25, nem szeretne kijönni, őt nem érdekli, nem beszéli a nyelvet sem, de én attól még szeretem és fontos nekem, de nekem vannak álmaim, amiket megszeretnék próbálni. Sokak szerint ha simán le tudnék lépni, akkor nem is szeretem igazán, és ő is igy gondolja, ez nem igaz, de nem tudom megindokolni, megvédeni magam, h miért ne lenne igaz. Szeretem, fontos nekem de menni szeretnék. Mit tegyek? Mit tudok felhozni mentségnek?
2011. dec. 10. 15:23
 1/10 bánomisén ***** válasza:
89%

Nem kell semmiféle mentség, menj. Ha a párodnak nem az a fontos, hogy jól érezd magad, hanem az, hogy birtokolhasson, akkor nem érdemes maradnod.


Na, ez most jó szívtelenül hangzott, bocs, de ez a véleményem. Én nem tudnám korlátozni azt, akit szeretek abban, hogy megvalósítsa az álmait. Inkább segíteném.

2011. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bussika ***** válasza:
52%
Csak mondj annyit, hogyha szeretitek egymást akkor ezt is ki fogja bírni a kapcsolatotok!
2011. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
De igen is szereted! Viszont ha a "céljaid" megvalósításában akadályoz, illetve nem támogat, vagy nem akar kompromisszumot kötni veled, akkor nincs közös jövőtök :S
2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ő mennyire szeret téged? Nem menne ki veled, nem érdekli, sőt téged sem "engedne" menni. Zsarol azzal, hogy elhiteti veled, nem is szereted, ha mész. Elég gusztustalan dolog.
2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóan vagyok én is, csak házas. Férjemnek elmondtam, ő annyit mondott, hogy oké, akkor néz egy nyelvtanfolyamot (én közel anyanyelvi szinten beszélem a célország nyelvét, ő sehogy), addig van internet, repülőgép, kutyafüle. Aztán ha már ott tart, utánam jön.

Baromira fogok hiányozni, de megoldjuk együtt. Engem meg tart annyira talpraesettnek, hogy nem visznek el a rézpö.csű baglyok külföldön.

2011. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy feladj valamit egy pasiért, mert nagyon meg fogod bánni! 20 éves vagy, valószinűleg nem vele fogod leélni az életedet. Kár lenne, ha kihagynád a lehetőséged, hiszen később állást kell majd találnod, ami k.rva neház manapság, így nagyon nagyban növelnéd az esélyeidet, vagy ha mákod van kint maradhatsz, nem kell hazajönnöd ebbe az elb.szott országba!
2011. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Neked nem kell semmi mentség! Ha menni szeretnél, akkor menj!

Persze könnyű lehet ítélkeznem innen, de nekem ebből a pár mondatból az jött le, hogy nagyon különbözőek vagytok, lehet, hogy nagy a szerelem, nagy a vonzalom és az összetartás, de nincs hosszú távú jövője a kapcsolatotoknak, nagyon különbözőek vagytok, más célokkal!

2011. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
én pont fordítva vagyok...engem a párom támogat mindenben csak azzal a különbséggel hogy én viszont őt nem hagyom itt szívesen,pedig mindenben támogat...bár annyi a különbség hogy ő jövőre jönni fog utánam....csak pár hónapot kell ki bírnunk de nekem így is nagyon nehéz lesz....
2011. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Én egy nőért sem szalasztanék egy ilyen lehetőséget mert tudom hogy megbánnám , ha szakít ,szakít majd lesz másik.


20/f

2011. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm, na és mennyi időre szeretnél kimenni? Nem lehet valami egyezséget kötni? Mondjuk, rövidebb időre mész, és ő is jön veled, ilyenek.


Igazából egyikőtök sem hajlik semmiféle kompromisszumra. Ő azt akarja, hogy maradj itthon, te meg mindenképp mennél. Semmiben sem vagy jobb nála.


Ha nem tudtok megegyezni, szakítsatok, mert lehet ugyan, hogy önző dolog téged korlátoznia, de mondjuk én is legfeljebb azt tudnám elképzelni, hogy max 1 évre megy el a barátnőm, de ezalatt azért 1-2 alkalommal hazajön, vagy néha én látogatom meg. Ez a maximum, többet nem.


A válaszolók valószínűleg nem teljesen így beszélnének fordított szituációban.

2011. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!