Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és nők! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Nektek melyik típusú férfi jön be?

Figyelt kérdés

1 . [link]


2 . [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6 . [link]


7. [link]


8. [link]


9. [link]


10 . [link]


2011. dec. 10. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
13:42-es vagyok: Hoppáré! Most nézem csak a harmadikat. Nah akkor: ELSŐ és HARMADIK!! :) :PP
2011. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

Ez a 3. Kylie Mclachan.


[link]

2011. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam a nevét.


[link]

2011. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
3.!!!!
2011. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
1. 3. 8. igy nez ki egy igazi ferfi szerintem es az idosebb nok es erettebb is ahogy latom mind ezeket mondtak, az mar mas kerdes, hogy miert korcsosult igy el a vilag, hogy a fiatalabbaknak mind a nyalgepek kellenek...
2011. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:

ja a másik: tök vicces, amit ezek a pasik össze-álszenteskednek :D


az volt a kérdés, h melyik pasi jön be (nyilván külsőre, mert a belső tulajdonságaikat nem ismerhetjük), erre mindenki választott néhány pasit, aki külsőre bejött neki. És láss csodát, lett 1-2, akiket többen is mondtak. VAJON miért lehet ez? csak nem azért, mert ők néznek ki a legjobban??


úgyhogy kedves nyifinyafizó pasik, ha én nektek mutatnék egy képet Scarlett Johansonról, Angelina Jolieről, Jessica Albáról, Natalie Portmanről meg mondjuk Donatella Versaccet ( [link]


akkor ne mondjátok, h lenne egy is közületek, aki az uccsót választaná. ennyit rólatok :PPP


de azért nevettem legalább rajtatok egy jót :DDD

2011. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
ja és a 3. jön be, mert ő a legsármosabb
2011. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy donatella Versace nem volt ronda. Csak a sok plasztikai sebészet eltorzította. Meg amúgy is már 60 felé jár, nem fiatal.


[link]


De az itt említett pasik közül egyik sem jár 60 felé. Meg egyik sem olyan csúnya pasiból,mint nőből Versace. De mondom Versace nem volt csúnya nő, de a sok botox meg kés alá fekvés eltorzította. Azért az itt lévő férfiak közül egyik sem ronda. Mégis a nők még a jobb pasiból is úgy válogatnak mint az anyám tyúkja, és nem eléggednek meg a kevésbé jóképűekkel.

2011. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
érzékeltetni akartam a kontrasztot. nem kell a mellédumálás, egy pasi se választaná, ezt mind tudjuk. úgyhogy le lehet állni az önsajnáltató álszent dumákkal, mert baromira hidegen hagy minket :DDD
2011. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc pasim: [link]
2011. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!