Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Mi az ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Mi az ami miatt nem jön be nektek egy pasi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vonakodtam ezt a kérdést feltenni, mert általában inkább segíteni szoktam, nem kérdezni. Rengeteget olvasom mostanában az oldalt és sok kérdésnél nyivákolnak a srácok, hogy ilyen rendesek, meg olyan kedvesek, meg amolyan jófiúk, de nincs semmi esélyük, mert nem olyan a külsejük.


A kérdésem is erre irányulna. El tudnátok mondani, nagy általánossgában, vagy a legtöbb esetben mi az ami miatt kikosaraztok egy férfit? Tudom, hogy az összkép a mérvadó, de az sok mindenből tevődik össze és egy apróság is elronthatja.

Nem tetszik az arca, öltözködése esetleg a haja? Vagy mondjuk a kiállása, tartása? Esetleg a testalkata? Gondolok itt mondjuk a túlsúlyra (nem 120kg fölötti emberekre irányulva, hanem az alatt), vagy pont ellengezőleg, túl sovány? Nem eléggé sportos? Netán alacsony, vagy túl magas?

Előfordult, hogy igénytelen volt, vagy mivel ez eléggé tág mérce, nem volt eléggé igényes? Vagy a megnyilvánulása volt visszataszító, ahogy leszólított benneteket?

Bármi olyan amit nem soroltam fel? Minden érdekel :)


Ha esetleg nem tudtok ennyire általános példákat mondani, mert ugyebár minden ember más, örülnék ha elmondanátok a legutóbbi pár alkalmat, amikor leszólított valaki, pontosabban be akart próbálkozni nálatok. Mi volt az ok amiért pattintottátok?

(Értelem szerűen ha volt abban a pillanatban párotok, ez a kérdés irreleváns.)


Nem kell szerénykedni, jöhet őszintén bármilyen tapasztalat. Akár vélemény is, hogy mit bénáznak el örökké a pasik.


A belső értékekről is írhattok, ha mondjuk olyan szituáció volt, hogy külsőre bejött nektek a srác, de menekültetek tőle a hülyeségei miatt... De a fő téma igazából a külső lenne.

A pénzt most hagyjuk ki az egyenletből :)


Kérnék mindenkit, hogy csak nők válaszoljanak, az ő véleményük releváns. Légyszíves kort is írjatok.

Köszönöm :)



21F


2011. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
9%

Ne haragudj, én fiú vagyok, de néz magadba és gondolkozz el, utána majd rá jössz a kérdésed válaszaira.Nekem nem volt még b.nőm, de nem is érdekel már.


17/F

2011. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Engem az egyének történetei érdekelnének, nem az, hogy én mit válaszolnék rá. De értelem szerűen nem tettem volna fel a kérdést...
2011. nov. 24. 20:21
 3/51 anonim ***** válasza:
28%
Megmondom én neked, ha nincs kellemes arcod, meg nincs testépítő kigyúrt tested, akkor már nem jöhetsz szóba. Ha csak a tested jó és az arcod nem, abba is belekötnek és kiesel. Ha csak az arcod jó és a tested kövér, akkor megint bebuktad. Ha 100 fiúból kb 6 átment ezen a rostán, akkor jön a duma, ha túl kedves vagy és nem lekezelő bunkó, akkor kiesel ebből a körből. Itt kiesik megint 3 fickó kb. Aztán jön az, hogy legyen saját autód stb, itt megint kiesik 2. Marad 1. Kb így válogatnak ma a lányok. Ennyire szörnyű a helyzet. Tapasztalom minden nap.
2011. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Figyelj, ilyen kommentekkel van tele az egész oldal. Ezért kértem, hogy nők válaszoljanak, mert a férfiak csak lökik a showdert. A valóság érdekel, konkrét szitu, hogy mi nem felelt meg x, y embernek :)
2011. nov. 24. 20:36
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
NA én lány vagyok :) Én pl.: rettentően utálom az ilyen kis páwa fiúkákat, a 40 kilós alfahímeket, meg a nagy arcú gyökereket,főleg akik a kockás hasukkal akarnak felvágni...-.-" de legeslegeslegjobban tudod hogy kiket utálok? Na azokat akik szerint a nőknek a pénz, az izmos has, bunkóság, a lekezelő viselkedés, meg a sok DC csukás nyomi kell...nem is beszélve a hímsovinisztákról. nagyon nem csípem továbbá a divatbuzeránsokat se. legyen humora, lehessen vele "szenvedni", barátként is lehessen rá nézni, meg nem ell hogy izomagy legyen, csaka zért nézzen ki valahogy, nekem pl. hosszú haj kecskeszakállal nagyon bejön, de sok mindent szeretek :) Üdv.:16 l
2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
62%
Ismétlem: NEM A PÉNZ SZÁMÍT! az csak a tiniribancokra vonatkozik...
2011. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

20:54:

Értem. Szóval inkább az átlagos, humoros pasikat szereted. Ki tudnád nekem fejteni egy kicsit bővebben, hogy mit értesz az alatt, hogy nézzen ki valahogy? Rengeteg példát felsoroltam.

Péládul visszatetszést jelent számodra egy túl vékony srác? Vagy épp egy kicsit túlsúlyos? Esetleg az öltözékére érted, a stylusára?


Amúgy köszi a kifejtést :)

2011. nov. 24. 21:15
 8/51 anonim ***** válasza:

Lány vagyok:)

Először is amit megnézek, hogy-hogy bánik a körülötte lévőkkel. Mert szeretem, ha társasági ember, de amolyan társaságban kicsit bújós.A kinézet, mikor hogy, én személy szerint nem szeretem a szőrös férfiakat, ám a férfiasságát valahogy máshogy mutassa ki. Az sem fontos, hogy kigyúrt állat legyen, de azért vasággyal 40 kilós se legyen. Ne legyen vézna, legyen benne életerő, ha baj történik ne én legyek az aki megvédem, hanem ő védjen meg engem. Nekem bejönnek a vörös hajú srácok is, bár nem mindegyik, mert vannak a normális kinézetűek és az ocsmányak. Kinézet alapján megnézem az összképet, majd külön minden apró részletet az igényesség miatt. Általában a fiúk cipőjét szoktam megnézni, nem azért, hogy fú hogy néz ki vagy valami, inkább mert azon látszik legjobban a 'személyisége', ha szakadt a cipője nem nagyon ad magára, ha koszos nem nagyon érdeklik a dolgok, ha meg a legdrágább új cipőkbe jár, szerintem egy pénzéhes kis anyuciapuci kisfia vagyok ők vették nekem nézd de csini vagyok.:D Az utolsó fiú akit pattintottam.. hm. talán azért, mert kijelentette, hogy én vagyok a legjobb barátja! Holott ismertem talán 2 hete. Meg nem is volt egy adonisz, gondolok itt a zsíros hajra, tele pattanással, büdös ápolatlan undorító, szarszövegű kis nyomi. Átlagban nem vagyok nagyon elutasítós típus, de van amikor rossz kedvem van és mindenkit elküldök melegebb éghajlatra. A testtartása is kicsit számít, nem nayon de, azért nem mindegy , hogy-hogy jelenek meg vele és hogy néz ki, én nagyon utálom a ragyát és a pattanást. Értelem szerűen akinek tele van az arca annak puszit sem tudnék adni az arcára, mert szerintem undorító, mert milyen már, jó lehet én vagyok a rossz meg a minden, de mi fertőzés átjöhet rám:S A kicsit dagibb pasikat sem tartom visszataszítónak, jó persze ne legyen 3x akkora combja mint nekem, meg ha rám fekszik ne nyomjon össze, a magas pasikat tartom előnyben, mondjuk nálam ez elég könnyen elérhető, mert 165 centi vagyok. Na szerintem ennyi lenne!:)

2011. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Ami külsőre taszít: ronda arc. Ezt most nem tudom körülírni. Vagy bejön valaki arcra, vagy nem. Nem kell persze Brad Pitt-nek lennie, de azért ne legyen ronda. A túlsúlyt is utálom. Nem kellenek izmok, nekem tökéletesen megfelelnek a mai 40kg.-os fiúk is, de a már picit is túlsúlyos testet utálom. A nagyon gáz öltözködés is lehet kizáró ok(Itt a szandál, zokni szintre gondolok, nem arra, ha valaki nem a legújabb divat szerint van felöltözve.) Nagyjából ennyi. Belsőre kizáró ok a butaság, a sznobság. 15l
2011. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Nekem főképp a rocker és punk srácok jönnek be, de pl. van olyan ismerősöm aki nagyon jófej, és tök vicces, lehet vele dumálni nagyon jókat, na ő például lehetne az esetem,de van egy nagyon édes, kedves barátom, számomra Ő a tökéletes pár :)testalkatra annyit mondanék hogy nekem Ő az ideálom a maga 180 centijével és 61 kilójával :) most ez így elég soványkának tűnhet de egyébként meg olyan kis szálkás 6 év Taekwondo után :) AHW de imádom, fel is hívom :3 <3
2011. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!