Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igazam van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazam van, hogy 3-4 hét alatt még nem alakul ki szerelem, és megpróbálhatnám még a barátommal?

Figyelt kérdés

38km van kötünk,és a sulimatt most egy héten egyszer taliztunk.. Múlthéten nem tudtunk,mert a foga miatt feldagadt az arca,úgy volt holnap talizunk,erre jött ma nekem azzal,hogy még nem szerelmes belém és szakítani akar. De hogy alakulhatna ki 3-4-5 hét alatt szerelem? Holnap találkozok vele,megbeszéltem. Eddig minden rendbe volt,de hogy most 1 hétig nem találkoztunk,ma ezt mondta,lehet hogy csak most gondolja így? Megbeszélem vele holnap a dolgot szemtől szembe,hátha jutok valamire és rájön,hogy még megpróbálhatnánk mert 3-4 hét alatt nem alakulhat ki szerelem,ugy hogy egy héten egyszer találkozunk. Szerintetek megéri?



16/L 17/F


2011. dec. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem alakul ki szerelem, össze se kéne jönni, és akkor nincsenek ilyen problémák.
2011. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dia90' ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül kell megvárni ezzel a szerelmet:s Elég, ha két ember tetszik egymásnak, megvan a vonzalom és jól érzik magukat együtt, a többi majd később is kialakulhat.

Egyetértek veled kérdező, több együtt töltött idő kell ahhoz, hogy két ember megismerje egymást, és ezáltal kialakulhasson a szerelem. Ez nálam se volt meg soha 3-4 hét alatt.

2011. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt jó a megfogalmazás. Nyilván teljesen mély és életen át tartó szerelem 3-4 hét alatt nem alakul ki. Bár nem kizárt, de ehhez azért több idő kell. Viszont ennyi idő alatt már le lehet szűrni, hogy akarsz-e valamit a másiktól, hogy érzed-e azt, hogy ez hosszútávon működhetne. Hát ő nyilván úgy érzi, hogy nem. Ez nem jelenti azt, hogy te bármit rosszul csináltál volna, egyszerűen csak amikor két ember találkozik és megvan a kezdeti szimpátia akkor kíváncsiak esznek egymásra, randizgatnak és utána eldöntik, hogy összeillenek-e. Első ránézésre csak tetszik, nem tetszik szinten lehet mérlegelni. De pár randi után már eldönthető, hogy tényleg megfogja-e az embert a másik a személyiségével, vagy csupán kezdeti fellángolás volt. Velem is volt már úgy, hogy egy fiú nagyon kedves, helyes, aranyos volt, de 2 randi után rájöttem, hogy részemről ez esélytelen, hogy komolyra forduljon és nem akartam tovább húzni az agyát, inkább lezártam a dolgot. Ha úgy veszed, akkor még mindig tisztességesebb volt a pasitól, hogy megmondta, hogy nem alakult ki részéről a dolog, mintha mondjuk húzza még 2 hónapig, addig te szépen beleesel, ő meg közli, hogy nem szeret. Persze azért próbáld meg átbeszélni vele személyesen, kérdezz rá a miértekre, de néha van amit jobb nem erőltetni.

20/L

2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért bízok benne,hogy tudok rá hatni és másképp gondolja majd.
2011. dec. 10. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy 3-4 hét alatt leszűrhető, hogy működik e egy kapcsolat vagy sem. Ha az egyik fél úgy találja, hogy nem működik, akkor hagyni kell a dolgot. Vagy csak egy kis időre vagy örökre. Ha érdekel a srác próbálj meg érdekesnek mutatkozni, ne mutasd ki, hogy szükséged van rá. Elég, ha beszélőviszonyban maradtok, esetleg később valamivel féltékennyé teszed. Amúgy meg nyugi, lesz másik is.
2011. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!