Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértő volt ez a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő volt ez a barátom részéről vagy nem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ritkán találkozunk,hetente max kétszer mert mindketten elég elfoglaltak vagyunk.

Most azt mondta hogy nem tudunk találkozni holnap mert lesz egy film amit neki muszáj megnéznie.

ti mit szólnátok ehhez ha a párotok ezt mondaná?

am 21/L és 25/F


2011. dec. 10. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Na az már régen nem jó...

Mi az oka annak, hogy csak heti 2 alkalommal találkoztok?

(hatodik)

2011. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

az is elég sokszor előfordul hogy 2-3 napig semmit nem tudok róla mert nem keres telefonon sem.

aztán a nagy semmiből előtűnik vagy max 2 nap alatt ír egy sms-t és azzal legyek el.

nem mondom,nem kell egymás nyakán lógni de ez szerintem már megint a másik véglet.

nem érzem azt hogy törődne velem.:(

2011. dec. 10. 21:22
 13/18 A kérdező kommentje:
mindketten egyetemre járunk és mellette dolgozunk,ezért nincs több időnk.
2011. dec. 10. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt neked kéne tudnod,hogy milyen a kapcsolatod.Itt senki nem fog tudni semmit mondani.Ha te úgyérzed nem jó akkor nem jó ennyi.
2011. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha hetente kétszer is találkoztok,az miért nem elég?

Miért kell állandóan egymás nyakán lógni,naponta órákat fecsegni? Ha filmet akar nézni,az miért ekkor tragédia?

Ezt csak a mai fiatalok tartják olyan rossznak.

2011. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

pont most írtam hogy nem kell egymás nyakán lógni és nekem nem az a bajom most hogy csak 2x találkozunk max.

az órákig tartó fecsegésről meg annyit hogy szerintem van különbség aközött hogy napi x órát a telefonon lógunk és aközött hogy 2-3 napig azt sem tudom,él e még.

2011. dec. 10. 21:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Sértő volt. Minimum fel kellett volna ajánlania, hogy nézd meg vele együtt.

De lehet, hogy mással nézi meg.

2011. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát megkérdezném tőle, hogy egyáltalán mennyire vagyok neki még fontos. Mert ha egy film fontosabb, az már régen rossz. Mit szólna hozzá, ha fordítva lenne és te mondanál neki ilyet? Mióta vagytok együtt?

Írod, hogy van úgy, csak 1 sms-t küld neked. Nem bírnám ki, hogy a barátomnak (3 év után) 1 nap ne halljam a hangját és hogy ne kívánjunk egymásnak jó éjt.

Mindenképpen beszéld ezt meg vele!

2011. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!