Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetem meg anyukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetem meg anyukámat, hogy feljöhessen a barátom?

Figyelt kérdés

Ma van a barátom szülinapja, tortát sütöttem neki, holnap adnám oda. 2 hónapja vagyunk együtt.

Hétvégén vidéken vagyok, szüleim is általában, így legtöbbször hétköznap a tesómmal vagyok a városi lakásunkban. Ő már 24 éves.

A barátom volt már egyszer nálam, és jó volt... nagyon jó, de nem csináltunk semmi különöset. Mikor anya kérdezte, hogy hogyan akarom odaadni neki a tortát, utána lekötötte, hogy nem jöhet fel. Tudott az előbbi alkalomról, s tényleg csak az az egy volt, s nem volt baj, de most letámadott, hogy aztán "odakap", és mi lesz belőle... És kihasználja a fiú a helyzetet, pedig abszolút nem olyan. Meg hogy ha valaki meglát, mit szólnak, hogy a barátom feljár hozzám... Ilyenek. Mintha nem is tudom... NEm értem. Ő még nem találkozott a barátommal, s fáj, hogy ennyire kinézné belőlem, hogy hülyeséget csinálnék. NEm is ismeri őt, s az egész kapcsolatunkat nem veszi komolyan, mindig azzal jön, hogy még tart-e a barátságunk. Ez rosszul esik, s azért nem beszélünk sokat, mert keveset vagyunk mostanában együtt hétköznap.

Nem tudom, mit tegyek. Ott a torta, oda kell adnom, de hol? Üljünk le este a parkban? Hisz hideg van.. én azt hittem, hogy majd együtt megesszük a melegben, zenét hallgatva... Ez egy ártatlan felköszöntés lenne, még ha AZÉRT hívtam volna... S nem tudom, hogy beszéljem meg ezt anyukámmal. Azt simán megtehetném, hogy titokban felhívom, tesóm nem szólna, mert neki semmi baja a barátommal, már sokszor találkoztak, de nem akarok hazudni...

Bocsánat a hosszúságért, de nagyon tanácstalan vagyok.

16L


2011. dec. 10. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem akarsz hazudni,akkor be kéne mutatnod anyukádnak a fiút,meg előtte megkérni a tesódat,hogy mondjon pár jó szót a srácról anyukádnak,a tesód elég idős már,talán anyukád jobban elhinné neki,hogy rendes srác,mint neked.
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát egyrészt ha szülinapja van titokban hívd fel... a köszöntés jól esik majd neki... amúgy mutasd be a szüleidnek hogy lássák jó ember :)
2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bemutatásra holnap nem hiszem, hogy lesz alkalmam... Lehet, hogy beszélek a tesómmal, de nem tudom. Nem hiszem, hogy anyukám nem bízik bennem, csak félt, és én ezt megértem, de fáj, hogy rosszakat feltételez róla, pedig tényleg rendesebb fiút nem kívánhattam volna...
2011. dec. 10. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy ha már tortát csináltál neki, azt ő hogyan adná oda úgy, hogy ne hívd fel.
2011. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csodálom,hogy félt a barátod már egy férfi,kissé idős hozzád,nem beszélve arról,hogy csak két hónapja vagytok együtt az semmi,lássuk be,találkozzatok valahol és vidd el neki
2011. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is írta, hogy hány éves a barátja.
2011. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs úgy olvastam a barátja 24,akkor semmi
2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a barátom 17 éves ma... nem ez a baj.
2011. dec. 10. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
beszélj tesóddal,hívd fel ha ő megengedi
2011. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ő megengedi, sokszor nem volt a héten sem otthon, és mondta, hogy hívjam fel, ha akarom, hogy ne legyek egyedül, de nem tettem... anyáéknak nem tetszene, s kényelmetlen ez az egész.:S
2011. dec. 10. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!